OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Remis Ostrovii 1909 z drugoligowcem
fot. SKI

Remis Ostrovii 1909 z drugoligowcem

Dawid Bilski | 10.02.2013

Trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej ma za sobą zespół Ostrovii 1909. Sztab szkoleniowy podczas gry z Jarotą Jarocin testował kolejnych zawodników.


Obaj są znani w naszym regionie. To Błażej Ciesielski z Calisii Kalisz i Szymon Matuszewski występujący ostatnio w Pogoni Barlinek, a wcześniej w Jarocie i Calisii. Testowani pomocnicy pokazali się z dobrej strony. Ciesielski zanotował asystę przy bramce otwierającej wynik sparingu. Po jego dograniu w 20 minucie celnie głową futbolówkę do siatki Jaroty skierował Maciej Stawiński. Ten ostatni miał jeszcze co najmniej dwie dobre sytuacje w pierwszej części na zdobycie kolejnych bramek.

Jak mówi stare porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak też było i w Jarocinie. Tuż przed przerwą błąd ostrowskiej drużyny przy wyprowadzaniu piłki wykorzystali rywale, a do remisu doprowadził Adrian Owczarek.

Po zmianie stron na 2:1 dla Jaroty podwyższył Tobiasz Kupczyk. W 65 minucie Ostrovia 1909 zdobyła wyrównującą bramkę, po tym jak z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował Krzysztof Molka. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2.

Na tle drugoligowca ostrowska drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, często utrzymując się przy piłce. Po stronie trzecioligowca zanotowaliśmy też więcej wypracowanych sytuacji strzeleckich. Jako ciekawostkę możemy podać, że w tym spotkaniu ze specjalnym testerem zagrał Krzysztof Molka. Jak wykazało urządzenie pomocnik biało-czerwonych przebiegł przez 90 minut 9 kilometrów.

Następny sparing Ostrovia 1909 rozegra we wtorkowy wieczór w Jarocinie z przebywającym tam na zgrupowaniu zespołem Zagłębia Lubin Młoda Ekstraklasa.

Jarota Jarocin - Ostrovia 1909 Ostrów 2:2 (1:1)

Bramki:
0:1 Maciej Stawiński (20')
1:1 Adrian Owczarek (44')
2:1 Tobiasz Kupczyk (47')
2:2 Krzysztof Molka (65') 


I połowa: Sadowski, Czech, D.Reyer, Krawczyk, Błaszczyk, Molka, Michalski, Matuszewski, Ciesielski, Gościniak, Stawiński.
II połowa: Sadowski (60' J.Reyer), Świtała, D.Reyer, Błaszczyk (60' Szczepański), Krawczyk (60' Szymanowski), Molka, Michalski, Matuszewski, Cierniewski, Gościniak (60' Izydorski), Giecz.
Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę