OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sponsor tytularny już jest, strategiczny w drodze!
fot. Wojciech Tarchalski
Prezes Mirosław Wodniczak i Marta Szymczak z firmy MDM Komputery

Sponsor tytularny już jest, strategiczny w drodze!

Hubert Błaszczyk | 02.02.2013

Firma MDM Komputery będzie w nadchodzącym sezonie sponsorem tytularnym ŻKS Ostrovii – to najważniejsza informacja sobotniej prezentacji zespołu, która odbyła się w kinie Komeda. Ponadto zawodnicy ŻKS po raz pierwszy w historii będą ścigać się w jednolitych kewlarach.


Frekwencja w sali kinowej pokazała, że w ostrowianach jest duży głód speedwaya. Kibice ujrzeli jednak najpierw część oficjalną. Na scenie wymieniono największych sponsorów, bez których ligowego żużla w Ostrowie Wielkopolskim by nie było. Następnie do zgromadzonych w kinie Komeda przemawiali przedstawiciele miasta i powiatu.


Punktem kulminacyjnym wieczoru było przedstawienie sponsora tytularnego – MDM Komputery. To właśnie, dzięki tej firmie do Ostrowa Wielkopolskiego udało się ściągnąć Michała Szczepaniaka. Żużlowcy Ostrovii w zbliżających się rozgrywkach będą więc jeździć pod nazwą MDM Komputery Ostrovia Ostrów Wielkopolski.


Tym samym do zarządu nowoutworzonej spółki z.o.o. wszedł Michał Szymczak. Oprócz członka z ramienia MDM Komputery w zarządzie zasiadać będą Mirosław Wodniczak (prezes) i Zbigniew Warga. Dyrektorem będzie natomiast Patrycja Smętek.


W kolejnym etapie na scenie pojawili się zawodnicy. Zabrakło tylko Madsa Korneliussena i Władimira Borodulina. Kibice najcieplej przyjęli Mariusza Staszewskiego, który jest związany z ŻKS Ostrovią od początku istnienia klubu. Doświadczony zawodnik przeżył w ostrowskim klubie różne chwile, nigdy jednak nie narzekał na swój los i tym razem ponownie zdecydował się na przedłużenie kontraktu.


Na zakończenie fani mogli obejrzeć efektowny pokaz sztucznych ogni, który miał miejsce przed kinem Komeda.


Sponsor tytularny to nie jedyna niespodzianka przygotowana dla kibiców speedwaya w Ostrowie Wielkopolskim. Niewiele brakuje do finalizacji rozmów ze sponsorem strategicznym, który wszedłby w pierwszy człon nazwy zespołu.


Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę