OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Sportowy weekend w Ostrowie

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 01.02.2013

Czas na zaproszenie naszych czytelników na wydarzenia sportowe, które zaplanowane zostały na pierwszy weekend lutego. Sporo imprez odbędzie się w sobotę.


Już o godzinie 9.00 rozpocznie się finałowy turniej Grand Prix w Badmintonie o Puchar Prezydenta Miasta. Zmagania odbywały się będą w hali Gimnazjum nr 1 przy ulicy Wrocławskiej.


W sobotę mecze kontrolne czekają ostrowskie drużyny piłkarskie, które swoich rywali podejmą na sztucznym boisku przy ulicy Krotoszyńskiej. O godzinie 11.00 Ostrovia 1909 zmierzy się z Victorią Ostrzeszów, natomiast na godzinę 15.00 zaplanowano sparing Centry z LKS-em Jankowy.


Wieczór natomiast zapowiada się na żużlowo. W sobotę o godzinie 17.00 w kinie Komeda rozpocznie się prezentacja zespołu ŻKS Ostrovii. Włodarze pierwszoligowego klubu zaplanowali kilka niespodzianek dla kibiców. Podczas tej uroczystości ujawniony zostanie sponsor tytularny na sezon 2013.


W niedzielę o przerwanie złej serii walczyli będą koszykarze BM Slam Stali. O godzinie 18.30 w hali przy Kusocińskiego "Stalówka" zagra z SKK Siedlce. Oba zespoły w rundzie rewanżowej nie posmakowały jeszcze zwycięstwa.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę