OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wokalistki nagrodzone

Wokalistki nagrodzone

redakcja | 23.01.2013

Pięć wokalistek z Młodzieżowego Domu Kultury uczestniczyło niedawno w Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Żegocinie. Każda z nich przygotowywała się pod okiem utalentowanego ostrowskiego wokalisty, Michała Kaczmarka, co zaowocowało deszczem nagród.


Festiwal odbył się w niedzielę, 13 stycznia, a został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Żegocinie. Uczestniczyło w nim 107 uczestników z niemal całej Polski, a wśród nich pięć podopiecznych Michała Kaczmarka, który w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi zajęcia wokalne. Ich umiejętności oceniało trzyosobowe fachowe jury.


Młode wokalistki z MDK startowały w trzech kategoriach wiekowych. Sukcesy ostrowianek to: I miejsce w kat. ponadgimnazjalnej – Klaudia Frankowska, która wyśpiewała je utworem „Pada śnieg”, II miejsce w kat. gimnazjów – Daria Wojtczak, utwór „Kiedy zima się zaczyna”, a III miejsce zajęły dwie wokalistki: Anna Wróbel i Klaudia Ziętek, które wystąpiły w kategorii szkół podstawowych. Wyróżnienie natomiast otrzymała Patrycja Wojtczak.


– Bardzo się cieszę z sukcesów dziewczyn – mówi Michał Kaczmarek z MDK w Ostrowie. – Obecnie na zajęciach wokalnych, oprócz techniki wokalnej, pracujemy także nad repertuarem, by był odpowiedni do wieku i możliwości występujących – dodaje Michał Kaczmarek.

Źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywka
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę