OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Zbiórka wielkogabarytów jeszcze przed wakacjami

Zbiórka wielkogabarytów jeszcze przed wakacjami

redakcja | 15.03.2012

Do wakacji na terenie Ostrowa Wielkopolskiego zostanie przeprowadzona kolejna zbiórka wielkogabarytów. Ostrowianie za darmo będą mogli pozbyć się starych mebli, dywanów, sprzętu AGD i RTV. Informacja o zbiórce będzie wysyłana m.in. za pośrednictwem samorządowego informatora SMS.


Zbiórka wielkogabarytów organizowana jest już po raz siódmy. Akcja odbywać się będzie w soboty, tak aby mieszkańcy wyznaczonych wcześniej rejonów mogli wystawić zbędny sprzęt na chodnik przed posesję.


- Akcja co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Chodzi o to, aby zbędne rzeczy nie zalegały w piwnicach czy też na strychach, a mieszkańcy mogli się ich legalnie pozbyć. Ostrowianie mogą wystawiać odpady wielkogabarytowe, elektryczne i elektroniczne – mówi Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Każdy kto zaloguje się w bazie samorządowego informatora SMS będzie mógł dowiedzieć się w jakim rejonie aktualnie odbywa się zbiórka.


- SMS- y wykorzystujemy do informowania mieszkańców o grożących niebezpieczeństwach czy zagrożeniach, jak i m.in. o odbywającej się zbiórce wielkogabarytów. Jeśli ostrowianie zalogują się w bazie miejskiej, taką informację otrzymają bezpośrednio na swój telefon komórkowy - mówi Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Aby zarejestrować się w systemie należy wysłać SMS O TREŚCI Tak.pos01 na numer 661 000 112 Z systemu w każdej chwili można się wyrejestrować.


Zbiórkę wielkogabarytów przeprowadzą wyłonione w przetargu firmy.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę