OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Lekarz medycyny estetycznej

Informacje dotyczące naszego miasta.

Moderatorzy: sector, szymon

Lekarz medycyny estetycznej

Postprzez Anna964 » 28 Mar 2012, 09:30

Dzień dobry.
Możecie polecić kogoś kto zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej? Nie chcę iść do zakładu kosmetycznego tylko do prawdziwego lekarza. U kosmetyczek tylko straciłam sporo pieniędzy bez dobego efektu
Anna964

Re: Lekarz medycyny estetycznej

Postprzez ellocco » 28 Mar 2012, 10:24

nie wiadomo o co tobie chodzi. domyślam się że może o wygląd na twarzy jeśli tak to polecam dermatologa Walczyńskiego przyjmuje on na wrocławskiej w przychodni kolega miał problem na twarzy cała miał w krostach wyprowadził go tak że teraz ma gładką twarz jak stół do ping-ponga.
ellocco

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez Anna964 » 29 Mar 2012, 05:36

Dziękuję za podpowiedź ale to nie to. Szukam lekarza, który troche mnie odmłodzi :D nie dermatologa. Zabiegi laserowe, botoks, coś z tego. Reklamują się dabinety kosmetyczne z laserowym fotoodmładzaniem a czytałam w gazecie, że to bujda bo tylko lekarz może robić coś takiego.
Anna964

Postprzez kris_tian » 29 Mar 2012, 12:07

Jeżeli się nie myle to w Klinice Medycznej "Ort-Medica" na Brzozowej przyjmuje chirurg plastyczny http://www.drnawrocki.com.pl/

Jest także odnośnik na stronie Kliniki do medycyny estetycznej http://botokskalisz.home.pl/index2.html
"Będziemy robili wszystko by Klub Motorowy nigdy nie zszedł poniżej poziomu organizacyjnego i sportowego jaki osiągnał dzięki Panu Janowi"

"Będziemy kontynuować Twoje dzieło, Prezesie"

Janusz $tefański [02.02.2009]
Awatar użytkownika
kris_tian

Miejscowość: z której pochodze

Postprzez Anna964 » 04 Kwi 2012, 06:38

Dziękuję bardzo. Znalazłam na Brzozowej w Ort Medice lekarkę medycyny estetycznej. Jestem bardzo zadowolona.
mam jeszcze pytanie do administratorów. Dlaczego przy logowaniu jest informacja , że jestem zalogowany (w formie męskiej). To trochę niegrzeczne. Na innych forach jest napisane zalogowany/zalogowana :-)
Anna964

Postprzez janeczka » 22 Cze 2015, 14:11

Jeżeli chodzi o botox to polecam http://www.drhamera.pl/medycyna-estetyczna/botox/
janeczka

Postprzez krzysiekwilk » 17 Paź 2016, 11:20

Według mnie warto rozejrzeć się poza granicami Ostrowa, który nie jest na tyle dużym miastem by mieścić najlepszych fachowców. Prędzej pomyślałbym o Poznaniu, Wrocławiu czy Łodzi, a nawet Katowic.
Moja żona zresztą właśnie w Katowicach poddawała się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, a dokładniej w gabinecie Slimgroup. Efekty rewelacyjne i to też potwierdza, że najlepsi specjaliści są w większych aglomeracjach miejskich.
krzysiekwilk

Wróć do Miasto Ostrów Wielkopolski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość