OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Nasi na innych torach

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 06 Sie 2019, 20:12

Myślę, że przydałby się taki temat tutaj. Szkoda zaśmiecać i tak już zaśmiecone "różności". Zachęcam do wpisów w tym jak i w przyszłych sezonach.


Szwecja:
7. Nicolai Klindt - 3 (3,0,0)

2. (60,5) Klindt, Aspgren, Ekloef, Thoernblom - 3:3 - (6:6)
4. (60,6) Pawlicki, Kasprzak, Ekloef, Klindt - 4:2 - (11:13)
8. (60,1) Jepsen Jensen, Kasprzak, Miedziński, Klindt - 4:2 - (22:26)

DMPJ - Lublin:
Arged Malesa TŻ Ostrovia 20

19 M. Kościelski (2 - 3 3) 8
20 K. Nowacki (0 - 2 2) 4
21 S. Szostak (3 1 - 1) 5
28 K. Grzelak (1 2 0 ) 3
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40


Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 07 Sie 2019, 18:44

x
Ostatnio edytowany przez LordFarquaad, 21 Sie 2019, 11:08, edytowano w sumie 1 raz
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez jacha14 » 08 Sie 2019, 08:15

Nasi fajnie pojechali w Danii

Holsted Tigers - 48
1. Nicki Pedersen - 13+2 (1*,3,2*,3,1,3)
2. Rene Bach - 10+2 (2,3,2,1*,2*,0)
3. Rasmus Jensen - 9+2 (2*,1,2,2,w,2*)
4. Nicolai Klindt - 13+1 (3,1*,3,3,1,2)
5. Sam Jensen - 3+2 (2*,1*,0,-)
6. Emil Breum - 0 (0)

Region Varde Elitesport - 36
1. Michael Jepsen Jensen - 14+1 (3,0,1,2,2*,3,3)
2. Tomasz Gapiński - 8 (0,1,0!,3,3,1)
3. Mikkel Bech - 9+1 (1,2,3,0,2*,u,1)
4. Patrick Hansen - 4+1 (0,3,0,1*,0)
5. Tim Soerensen - 1 (0,0,-,1)
6. Michael Thyme - NS

Bieg po biegu:
1. M.J. Jensen, Bach, Pedersen, Gapiński 3:3
2. Klindt, R. Jensen, Bech, Hansen 5:1 (8:4)
3. Bach, S. Jensen, Gapiński, Soerensen 5:1 (1
3:5)
4. Pedersen, Bech, R. Jensen, M. J. Jensen 4:2 (17:7)
5. Hanen, R. Jensen, S. Jensen, Gapiński (0!) 3:3 (20:2)
6. Bech, R. Jensen, S. Jensen, Soerensen 3:3 (23:13)
7. Klindt, Pedersen, M. J. Jensen, Hansen 5:1 (28:14)
8. Gapiński, R. Jensen, Bach, Bech 3:3 (31:17)
9. Klindt, M.J.Jensen, Hansen, S. Jensen 3:3 (34:20)
10. Gapiński, M.J.Jensen, Klindt, Breum 1:5 (35:25)

11. Pedersen, Bach, Soerensen, Hansen 5:1 (40:26)
12. M.J.Jensen, Bech, Pedersen, R. Jensen (w) 1:5 (41:31)
13. Pedersen, R. Jensen, Gapiński, Bech 5:1 (46:32)
14. M.J.Jensen, Klindt, Bech, Bach 2:4 (48:36)
jacha14
 
Posty: 865
Rejestracja: 07 Paź 2011, 19:26

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 09 Sie 2019, 18:45

Anglia:

5. Sam Masters (3 3 2 2 1) 11

Bieg po biegu:
4. Masters, Batchelor, Douglas, Vissing
6. Masters, Doyle, Howarth, Ellis
9. Musielak, Masters, Howarth, Jensen
13. Doyle, Masters, Thorssell, Batchelor
15. Doyle, Musielak, Masters, Thorssell
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 12 Sie 2019, 18:48

DMPJ - Ostrów

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów

1. Marcin Kościelski (D,3,-,3) 6
2. Kamil Nowacki (1,3,-,1) 5
3. Kacper Grzelak (1,0,0,0) 1
23. Sebastian Szostak (3,3) 6

Bieg po biegu:
1. Lampart, Trofimow, Nowacki, Kościelski (D)
2. Kurmis, Michaiłow, Rydlewski (W), Janik (W)
3. Turowski, Karczmarz, Wieczorek, Szczotka
4. Kościelski, Szlauderbach, Grzelak, Sadurski
5. Lampart, Kuromonow, Nizgorski, Janik
6. Turowski, Michaiłow, Ansviesulis (U), Rolnicki (U)
7. Jasiński, Szlauderbach, Szczotka, Ścibak (W)
8. Szostak, Nizgorski, Rydlewski, Grzelak
9. Lampart, Kurmis, Curzytek, Ansviesulis
10. Rolnicki, Lotarski, Sadurski, Ścibak
11. Nowacki, Karczmarz, Szczotka, Grzelak
12. Turowski, Jasiński, Wieczorek, Kuromonow
13. Karczmarz, Jasiński, Rydlewski, Nizgorski
14. Ansviesulis, Kurmis, Sadurski, Ścibak
15. Szostak, Wieczorek, Rolnicki, Grzelak
16. Trofimow, Curzytek, Karczmarz, Jasiński
17. Szlauderbach, Janik, Ścibak, Nizgorski
18. Kościelski, Kurmis, Nowacki, Michaiłow
19. Szlauderbach, Trofimow, Kuromonow, Sadurski
20. Rolnicki, Rydlewski, Lotarski, Janik
21. Szczotka, Michaiłow, Jasiński, Ansviesulis
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez Deeejzi » 13 Sie 2019, 09:58

Anglia:

Wolverhampton Wolves - 56
1. Jacob Thorssell - 10+2 (2*,2*,3,3)
2. Luke Becker - 10 (3,3,1,1,2)
3. Rory Schlein - 7 (0,3,1,3)
4. Nick Morris - 9+2 (2,1,3,2*,1*)
5. Sam Masters - 10+2 (3,3,2*,2*)
6. Kyle Howarth - 9 (2,1,3,3)
7. Ryan Douglas - 1 (w,1,0,0)

Peterborough Panthers - 34
1. Rohan Tungate - 3 (1,2,0,0)
2. Tyron Proctor - 4 (0,0,3,1)
3. Charles Wright - 9+1 (3,2,w,1*,3)
4. Hans Andersen - 3 (1,0,2,0)
5. Scott Nicholls - 8 (2,1,2,2,1,0)
6. Aaron Summers - 6+1 (3,0,2*,-,-,1)
7. Nicklas Porsing (gość) - 1 (1,0,-,0,-)



Bieg po biegu:
4. Masters, Nicholls, Douglas, Porsing - 4:2 - (13:11)
7. Masters, Wright, Howarth, Andersen - 4:2 - (26:16)
11. Howarth, Masters, Proctor, Tungate - 5:1 - (40:26)
13. Thorssell, Masters, Nicholls, Tungate - 5:1 - (48:30)
Deeejzi
 
Posty: 8
Rejestracja: 11 Wrz 2015, 01:11
Miejscowość: Ostrów Wlkp.

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 13 Sie 2019, 20:15

Szwecja

6. Nicolai Klindt (0,2,2) 4


2. M. Thoernblom, J. Andersson, L. Lindgren, N. Klindt 3:3 (8:4)
4. Ch. Holder, N. Klindt, K. Woryna, J. Andersson 3:3 (16:8)
9. T. Woffinden, N. Klindt, K. Woryna, P. Protasiewicz 3:3 (36:18)

DMPJ - Toruń

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 18
16. Sebastian Szostak (3,3,0) 6
17. Kacper Grzelak (2,1,0) 3
18. Marcin Kościelski (3,1,3) 7
24. Kamil Nowacki (0,0,2) 2

Bieg po biegu:
3. Szostak, Grzelak, Szlauderbach, Sadurski
7. Kościelski, Curzytek, Lampart, Nowacki
11. Szostak, Kopeć-Sobczyński, Grzelak, Stolp (W)
13. Turowski, Rolnicki, Kościelski, Nowacki
16. Kościelski, Kurmis, Ansviesulis, Szostak
21. Szczotka, Nowacki, Jasiński, Grzelak
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 14 Sie 2019, 18:20

DMPJ - Toruń

Arged Malesa TŻ Ostrovia 23

7 S. Szostak (0 - 3 3) 6
8 K. Grzelak (2 1 - 1) 4
9 M. Kościelski (3 3 2 -) 8
24 K. Nowacki (0 3 2) 5

Dania

2. Aleksandr Łoktajew - 11+2 (0,2,3,d!,2*,2*,2)

Bieg po biegu:
1. Fricke, Kildemand, Lidsey, Łoktajew 4:2
3. Lidsey, Łoktajew, Andersen, Basso 4:2 (13:5)
5. Łoktajew, N. B. Jakobsen, Bjerre, Lidsey 2:4 (18:12)
8. Birkemose, F. Jakobsen, Lidsey, Łoktajew (d) 4:2 (30:18)
10. Kildemand, Łoktajew, N. B. Jakobsen, Piepenbrinck 1:5 (34:26)
11. Kildemand, Łoktajew, Fricke, Lidsey 1:5 (35:31)
13. Fricke, Łoktajew, Bjerre, Lidsey (w) 3:3 (39:39)
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 15 Sie 2019, 21:54

Szwecja

4. Aleksandr Łoktajew (1*,3,3,0,0,1) 8+1

Bieg po biegu:
3. L. Sundstroem, R. Tungate, A. Łoktajew, P. Przedpełski 3:3 (8:10)
6. A. Łoktajew, R. Tungate, K. Huckenbeck, M. Michelsen 5:1 (20:16)
8. A. Łoktajew, N. K. Iversen, R. Tungate, J. Davidsson 4:2 (27:21)
11. K. Nilsson, L. Sundstroem, K. Huckenbeck, A. Łoktajew 3:3 (36:30)
12. R. Tungate, M. Michelsen, P. Przedpełski, A. Łoktajew 3:3 (39:33)
15. K. Nilsson, L. Sundstroem, A. Łoktajew, P. Przedpełski 4:2 (46:44

6. Nicolai Klindt (3,3,1,2*,D,D) 9+1

Bieg po biegu:
2. N. Klindt, M. Thoernblom, F. Hjelmland, V. Palovaara 5:1 (8:4)
4. N. Klindt, B. Zmarzlik, K. Woryna, F. Hjelmland 4:2 (16:8)
7. A. Łaguta, B. Zmarzlik, N. Klindt, J. Hampel (D) 1:5 (23:19)
9. K. Woryna, N. Klindt, B. Kurtz, Sz. Woźniak 5:1 (31:23)
13. B. Zmarzlik, K. Woryna, A. Łaguta, N. Klindt 2:4 (41:37)
14. A. Łaguta, J. Hampel, Sz. Woźniak, N. Klindt (D) 2:4 (43:41)

Anglia

5. Sam Masters (2,2,0,1,1*) 6+1

Bieg po biegu:
4. E. Riss, S. Masters, N. Porsing, R. Douglas (W) 4:2 (14:10)
6. C. Cook, S. Masters, J. Garrity (G), J. Grajczonek (G) 3:3 (22:14)
9. M. Palm Toft, T. Joergensen, J. Garrity (G), S. Masters 5:1 (33:21)
12. R. Schlein, M. Palm Toft, S. Masters, L. Kerr 2:4 (41:31)
13. E. Riss, J. Thorssell, S. Masters, J. Grajczonek (G) 3:3 (44:34)
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 17 Sie 2019, 18:30

Finał MMPPK - Gorzów Wielkopolski

VI. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów: 10
5. Marcin Kościelski - 7+1 (1*,2,1,1,1,1)
6. Kamil Nowacki - 3+1 (2,1*,W,-,0,-)
17. Kacper Grzelak - 0 (0,0)

Bieg po biegu:
2. Karczmarz, Nowacki, Kościelski, Jasiński - 3:3
5. Giera, Kościelski, Nowacki, Tyman - 3:3
8. Turowski, Wieczorek, Kościelski, Nowacki (W) - 5:1
13. Miśkowiak, Gruchalski, Kościelski, Grzelak - 5:1
17. Pawliczak, Krakowiak, Kościelski, Nowacki - 5:1
20. Lampart, Trofimow, Kościelski, Grzelak - 5:1
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 20 Sie 2019, 20:15

Szwecja

Nicolai Klindt - 4+1 (1*,0,2,1)

Bieg po biegu:
1. (58,00) Jonsson, Thoernblom, Klindt, Kułakow (u) - 3:3 - (3:3)
6. (58,00) Thoernblom, Jensen, Jonsson, Klindt - 3:3 - (23:13)
9. (57,40) Doyle, Klindt, Thoernblom, Bewley - 3:3 - (32:22)
12. (57,70) Kułakow, Jonsson, Klindt, Woryna - 5:1 - (41:31)

Aleksander Łoktajew - 1 (1,d,0)

Bieg po biegu:
2. Hellstroem-Bangs, Andersson, Łoktajew, L.Lindgren - 2:4
5. Smolinski, L.Lindgren, Woffinden, Łoktajew - 3:3
10. Bjerre, Nilsson, L.Lindgren, Łoktajew - 4:2

Anglia

Sam Masters (2,3,2*,1,D) 8+1

Bieg po biegu:
4. J. Lidsey, S. Masters, R. Douglas, K. Bjerre (W) 3:3 (12:12)
6. S. Masters, K. Howarth, D. Berge, S. Worrall 1:5 (16:20)
9. K. Howarth, S. Masters, D. Bewley, D. Berge 1:5 (26:28)
13. J. Thorssell, K. Bjerre, S. Masters, J. Etheridge (G) 2:4 (37:41)
15. J. Thorssell, K. Bjerre, J. Lidsey, S. Masters (D) 3:3 (43:47)
Ostatnio edytowany przez LordFarquaad, 21 Sie 2019, 11:08, edytowano w sumie 1 raz
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez Mario Ost » 20 Sie 2019, 21:48

Kolego, Kacper Grzelak to jest tylko zbieżność imienia i nazwiska. Nasz dzisiaj startował w Ostrowie na 250. :D
Mario Ost
 
Posty: 373
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 23:46

Re: Nasi na innych torach

Postprzez kombinator1983 » 20 Sie 2019, 21:57

Ciekawe który zrobi większą karierę :) nie pamiętam 2 żużlowców o tym samym imieniu własnym nazwisku ;)
kombinator1983
 
Posty: 1913
Rejestracja: 26 Cze 2011, 12:09

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 21 Sie 2019, 11:07

Mario Ost napisał(a):Kolego, Kacper Grzelak to jest tylko zbieżność imienia i nazwiska. Nasz dzisiaj startował w Ostrowie na 250. :D


Cholera, brałem taką możliwość pod uwagę ale jednak nie podejrzewałem, że to może okazać się prawdą :o Przepraszam, więcej takich pomyłek nie będzie! :oops:
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Re: Nasi na innych torach

Postprzez LordFarquaad » 21 Sie 2019, 17:56

DMPJ - Ostrów Wielkopolski

Arged Malesa TŻ Ostrovia - 21 pkt.
10. Marcin Kościelski - 9 (3,3,3,-)
11. Kacper Grzelak - 1 (-,1,0,0)
12. Sebastian Szostak - 6 (1,3,-,2)
25. Kamil Nowacki - 5 (1,1,3)

Bieg po biegu:
2. (66,64) Kościelski, Lampart, Nowacki, Szpytma (w/2min)
6. (67,96) Kościelski, Szlauderbach, Szostak, Ścibak
9. (68,08) Szostak, Janik, Grzelak, Rydlewski
14. (68,31) Turowski, Rolnicki, Nowacki, Grzelak
18. (68,98) Kościelski, Avgucevics, Matjuszonok, Grzelak
21. (68,59) Nowacki, Szostak, Pytlewski, Jasiński

Rosja - Bałakowo

Renat Gafurow - 6 (0,3,w,w,1,2)

3. Sajfutdinow, Czugunow, Borodulin, Gafurow - 4:2 - (10:8)
5. Gafurow, Czałow, Kajbuszew, Monachow - 3:3 - (17:13)
7. Borodulin, Lachbaum, Gafurow (w/u), Kajbuszew (w/zdubl.) - 3:2 - (23:18)
10. Czałow, Kajbuszew, Czugunow, Gafurow (w/u) - 5:1 - (35:24)
12. Czałow, Sajfutdinow, Gafurow, Monachow - 5:1 - (43:28)
15. Borodulin, Gafurow, Monachow, Ałonow - 3:3 - (51:41)
LordFarquaad
 
Posty: 198
Rejestracja: 03 Paź 2017, 11:40

Następna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Jarek2003 oraz 8 gości