OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Internet z promaxu

Informacje dotyczące naszego miasta.

Moderatorzy: sector, szymon

Re: Internet z promaxu

Postprzez krzysiekb81 » 27 Kwi 2018, 10:02

Nie znam promaxu, ale jeśli szukacie alternatywy to gorąco polecam airmax.pl. (swoją drogą ciekawe co oni mają z tymi "max"-ami). Jest dobra oferta, rowniez na krotkie okresy w formie prepaid, i fajny szybki necik bez awarii, warto sprobowac - jest okres testowy gratis. :mrgreen:
krzysiekb81

Re: Internet z promaxu

Postprzez Kocurek » 15 Wrz 2018, 22:15

Ja z kolei mam PROMAX'a i jestem zadowolony z nich i mogę polecić - niestety albo stety - są u mnie monopolistami, jeśli chodzi o ofertę GPON (światłowód). Pod względem działania i oferty b. mocno przypominają mi klona Vectry - pod innym szyldem.

Ze względu na technologię światłowodową internet mają świetny (prędkość, stabilność, uptime, pingi), cena abo przeciętna patrząc na oferty rynkowe - dodatkowo niestety kombinują z tzw. "wieczną promocją" i trzeba uważać, kiedy umowa się kończy, bo można się niemiło zaskoczyć jak umowa przejdzie z automatu z "warunków promocyjnych" na "umowę na czas nieokreślony". Dodatkowy minus mają u mnie za to, że przestali dawać w cenie własny IP publiczny (zamknięte porty - nie można korzystać z takich usług jak XBOX Live itd. - od teraz za tę przyjemność musimy dopłacać extra...).
Image
Awatar użytkownika
Kocurek

Poprzednia

Wróć do Miasto Ostrów Wielkopolski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości