OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Coraz mniej placówke bankowych w naszym mieście

Wolne dyskusje użytkowników nie ograniczane żadnym ścisłym tematem...

Moderatorzy: sector, szymon

Re: Coraz mniej placówke bankowych w naszym mieście

Postprzez ressa » 17 Lip 2017, 10:52

I takich placówek będzie coraz mnie. Gdzieś widziałem artykuł o tym jak wiele ludzi ma obecnie tylko banki internetowe i tendencję wzrostu. To samo przeżywa fryzjer Przemyśl zanim założysz konto w banku stacjonarnym.
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
ressa

Re: Coraz mniej placówke bankowych w naszym mieście

Postprzez magdac » 06 Sie 2017, 12:37

Moze ktos bedzie w stanie mi doradzic. Otoz szukam konta stworzonego stricte dla ludzi prowadzacych biznes. Od kilku lat sam prowadze jeden a nadal korzystam ze zwyklego rachunku .. ktory niestety ma co raz wiecej ograniczen nie do zaakceptowania przeze mnie. Dodatkowo co chwile dowiaduje sie o jakichs dziwnych oplatach. Najwieksza bolaczka tego wszystkiego jest jednak praktycznie zerowa mozliwosc pomnazania kapitalu. Z pakietem ktory oferuja w skali roku zarobilbym w porywach 0,5% co jest bardzo slabym wynikiem. Bardziej interesowalby mnie opcje takie jak kruszcze gdzie mozna je trzymac dlugoterminowo z wiekszym zyskiem. Przegladalem sporo ofert .. do tej pory najlepiej wypada ta: https://www.eliteprivatebanking.pl/ Ktos z was moze korzystal i jest w stanie odniesc sie do wyzej wymienionych postulatow? Postaram sie jakos odwdzieczyc za cenne informacje. Tymczasem pozdrawiam.
magdac

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość