OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

SZKOŁA ŻAK

Wolne dyskusje użytkowników nie ograniczane żadnym ścisłym tematem...

Moderatorzy: sector, szymon

SZKOŁA ŻAK

Postprzez marysia29463 » 16 Gru 2015, 14:37

SZUKAM INFORMACJI na temat szkoły policealnej, dwuletniej. jakie sa szanse znalezienia pracy po tej szkole, w ostrowie wlkp?
marysia29463

Re: SZKOŁA ŻAK

Postprzez pati899 » 09 Kwi 2018, 13:12

Nie wiem juz co o tym wszystkim myslec. Troche zaluje iz nie poszlam na studia swego czasu .. ale z drugiej strony nie mialam zadnego upatrzonego kierunku. Z przymusu nie mialo to wiekszego sensu. Teraz jestem w takim punkcie swojego zycie w ktorym przydalaby mi sie jakas diametralna zmiana. Niestety na rynku pracy sporo sie pozmienialo przez co jest mniejsze zapotrzebowanie na uslugi jakie do tej pory wykonywalam (mowa tutaj o stylizacjach slubnych). Dlugo rozmyslalam o nowej drodze kariery .. chcialabym pomagac ludzia z roznymi uzalenieniami https://zak.edu.pl/aktualnosci/9897-ins ... -na-rynku- W zasadzie jest to aktualnie niszowy zawod jednak z duzy potencjalem na przyszlosc. W zyciu codziennym staram sie pomagac kazdemu w miare swoich mozliwosci oczywiscie i daje mi to wielka satysfakcje. Jeszcze wieksza pewnie by mi dalo wyciagniecie kogos z czegos tak powaznego jak nalog .. to jakby dac ten osobie nowe zycie. Moze ktos z Was jest po takim kierunku i wypowie sie cos wiecej? Bede wdzieczna. Pozdrawiam :)
pati899

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość