OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Kurs gitarowy dla początkujących, Śpiewnik gitarowy, Lekcje

sprzedaj, kup, wynajmij...

Moderatorzy: sector, szymon

Kurs gitarowy dla początkujących, Śpiewnik gitarowy, Lekcje

Postprzez Dorian90 » 19 Lis 2014, 22:17

Zapraszam Was na Kurs gitarowy dla początkujących. Skierowany jest dla osób początkujacych i grających od dawna. Wyszukacie w nim lekcje, ćwiczenia, śpiewnik gitarowy. Cały kurs gitarowy za darmo. Lekcje gry na gitarze okaże się dla Was jednym z wybranych hobby. Na tej stronie macie możliwość jeszcze uzyskać informacje na temat pozostałych stron www, na przykład:

Kurs gitarowy dla początkujących - jest przeznaczonych dla osób, które pierwszy raz spotykają się z tym instrumentem. To wobec nich instrument, z którym nigdy nie mieli do czynienia. Dlatego ten kurs przedstawiony jest w bardzo prostym języku. Uczy wszystkiego po kolei.

Kurs Gitarowy dla zaawansowanych - w tym kursie pojawiają się lekcje i ćwiczenia specjalnie przygotowane dla osób, które mają zamiar rozwijać własne umiejętności gitarowe. Zarazem mogą liczyć na pojawienie się innych utworów, które będą mogli zagrać na tym instrumencie.

Śpiewnik gitarowy - To dokładna lista utworów i piosenek na gitarę, które są ukazane na podstawie akordów, tabulatury i chwytów na gitarę. Występują tutaj utwory nie skomplikowane , jak i te bardziej skomplikowane.

Lekcje gry na gitarze - jeśli wyszukujecie gotowej listy lekcji gry na gitarze, to najlepiej trafiliście. W tym miejscu przekonacie się, jak wiele uzyskuje się dzięki ich wypróbowaniu.

Nauka gry na gitarze - prowadzona została poprzez metody najlepszych muzyków gitarowych, jak i zespołów gitarowych. Dzięki temu miejscu można się z nimi dobrze poznać.

Moje początki gitarowe - Moje pierwsze spotkania z gitarą - Jak wygladała moja nauka gry na gitarze :)

Zapraszam serdecznie :)
Dorian90

Re: Kurs gitarowy dla początkujących, Śpiewnik gitarowy, Lek

Postprzez Kwaśniak » 30 Wrz 2017, 20:10

Świetne też są lekcje w voiceon.pl Naprawdę mają super podejście i strasznie tam dużo mają różnych kursów. Ja dopiero zacznę w przyszłym roku ale widzę że fajnie jest.
Kwaśniak

Wróć do Pchli Targ - Ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Zobacz również
X

Zobacz również

Morsy i piłkarze na Piaskach
Morsy i piłkarze na Piaskach
6-sty-2016   1   19
Adam Jaziewicz w formie
Adam Jaziewicz w formie
14-lis-2015   95
53. Bieg Republiki Ostrowskiej
53. Bieg Republiki Ostrowskiej
25-paź-2015   33