OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

ROW Rybnik - TŻ Ostrovia Ostrów 02.06.19 14:30

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: ROW Rybnik - TŻ Ostrovia Ostrów 02.06.19 14:30

Postprzez brawurka » 02 Cze 2019, 21:59

Pokazaliśmy wcześniej, że potrafimy powalczyć. Nie ujechanie 30 punktów to troche dla mnie szok. Pewnie. że nie ma co kruszyć kopii bo przegrana w Rybniku była zapewne wkalkulowana, ale jej rozmiar troche daje do myślenia. Młodzieżowcy cofają się w rozwoju, Klindt nie łapie kontaktu, defekty i bezradny Loktajev. Wytrzymałem tylko do nominowanych a potem było mi trudno i smutno już to oglądać.
Dalej twierdze że to fajny zespół tylko potrzeba przebudzenia, bo Gniezno już wróciło z dalekiej podróży i walka o PO bedzie zacięta.
brawurka

Postprzez Feniks Ovia » 02 Cze 2019, 22:57

To nie był nasz dzień a może Rybnik pokazał moc i atut własnego toru. Takiego wyniku się nie spodziewałem. No ale cóż gratki dla Rybnika. Ta porażka nie zmienia faktu że mamy dobrą drużynę którą stać na Play-offy. Spinamy poślady i jedziemy dalej.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez mixMZ » 03 Cze 2019, 11:59

Przyda nam sie ta porazka. Ostudzi troche zapedy co niektorych i zbyt duza pewnosc ,kibicow jak i zawodnikow.

Najwieksze rozczarowanie to Klindt. Chlopak ma jakies problemy bo ogolnie nie tylko w polsce mu nie idzie ,dobrze ze chociaz na ostrowskim owalu jest szybki.
Koscielski ma ostatni sezon juniora a jezdzi naprawde slabo, a Kamil jakby faktycznie zaliczyl pauze w rozwoju, do tego ta amatorka z upadkiem ....
Masters na duzy plus za walecznosc tak samo jak Gapa, jest agresor jest walka sa checi. Ktos musial wygrac, nasi sie postawili od samego poczatku i wynik choc pokazuje pogrom wcale na torze to tak nie wygladalo i tak dla chlopakow brawa za checi.

Rybnik byl lepszy i tyle. Jak dla mnie moga przegrac wszystko na wyjezdcie ale niech gryza tor i pokazuja ze trzezba sie z nimi liczxyc. Wyciagnac wnioski i zapomniec o porazce i dalej robic swoje. Nie ma tego zlego co na dobre nie wyjdzie.

I apel dla nas kibicow, by pamietac ,ze nawet po sromotnych porazkach trzeba im kibisowac i pokazac wspolna sile a nie szukac powodow by rozpierniczac atmosfere. Jest i tak duzo lepiej niz kazdy zakladal takze spokojnie i dalej robic swoje
mixMZ

Postprzez tentuitam » 04 Cze 2019, 16:23

TV Klubowa z Rybnika zrobiłą film z meczu.
https://youtu.be/8nsQ3m9jewk
tentuitam

Poprzednia

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości