OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

TŻ Ostrovia - Kolejarz Rawicz - półfinał, 09/09/2018r. g. 16

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: TŻ Ostrovia - Kolejarz Rawicz - półfinał, 09/09/2018r. g

Postprzez Mario Ost » 09 Wrz 2018, 20:37

Nie wyglądało to dzisiaj zbyt dobrze,ale wiedziałem że będzie ciężko.Najważniejsze że młodzi odpalili i to chyba jedyny plus dzisiejszego meczu.Teraz spiąć się,popracować nad silnikami i jazda z Rzeszowem.Spikerka super,szkoda tylko,że chłopak jest z Gorzowa.
Mario Ost

Postprzez kaczmar95 » 09 Wrz 2018, 22:05

Chłopaki nam dzisiaj małego stracha napędzili tym meczem. Obiektywnie patrząc po tym meczu trzeba stwierdzić, że do Rzeszowa to my podjazdu nie mamy.. niestety. Choć w sumie.. mecz meczowi nierówny :) Dziś zawiódł mnie osobiście Suchy.. przygotowuje się do meczu dwa dni i w pierwszym biegu taka szopka :? Również na lepszy mecz Renata liczyłem.
Stwierdzenie, że dziś juniorzy nam wygrali mecz jest jak najbardziej na miejscu. Oby chociaż ta końcówka sezonu była lepsza w ich wykonaniu.
I na koniec.. myślę, że trzeba pomyśleć nad transferem jakiegoś porządnego spikera. Wypożyczenie z Gorzowa najlepsze w tym sezonie :lol: Facet znał się na rzeczy, żył meczem, próbował współpracować z kibicami ( z różnym skutkiem ) ale gdy emocje się udzieliły to wszyscy na stojąco! I dobrze, bo o to w tym wszystkim chodzi! :)
Mała propozycja do Klubu Kibica. Próbujcie wysyłać po jednym ze swoich ludzi na różne sektory, żeby zachęcić ludzi do podniesienia swoich czterech liter (dziś były próby i nawet zdawało to egzamin). Warto na finał zmotywować się i zrobić atmosferę jakiej dawno w Ostrowie nie było ;)
kaczmar95

Postprzez Feniks Ovia » 09 Wrz 2018, 23:04

Podejrzewałem że koło takiego wyniku się może skończyć a że w wynik rozstrzygnął się w ostatnim biegu no to miód malina. Emocje do ostatniego wyścigu :D i to ja rozumiem :D na takie mecze aż chce się chodzić. Jeśli chodzi o wynik dwumeczu to emocje godne finału :D
W dzisiejszym meczu juniorzy na plus a 5:1 w juniorskim, no cóż nie będę ukrywał że byłem pozytywnie zaskoczony.
Suchy i Renat troszkę niemrawo że tak powiem, kwestia spasowania ? ( odnoszę wrażenie że było bardziej przyczepnie niż zazwyczaj ).
Rawicz mocno się postawił a Rzeszów postawi się jeszcze bardziej ale mamy to :D finał jest nasz więc trzeba spiąć poślady i solidnie przygotować się na dwumecz. Choć nie jesteśmy faworytem wynik jest sprawą otwartą tak więc szykujemy się na niedzielę :D
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez matylda91 » 10 Wrz 2018, 05:20

#feniks ovia, dokładnie co za mecz miód malina :D :D :D na takie meczyki chce sie chodzić .Ludzie zrozumcie przez większość meczu jechaliśmy w 5 bez Gafurowa i Suszka a potrafilismy bronić wyniku 8) .Brawa dla dwóch naszych łysych pałek że wytrzymali ciśnienie w 15 biegu :wink: i dla gorzowskich juniorów bo jechali dziś i walczyli jakby byli naszymi wychowankami.I nie ma co narzekać czy awansujemy czy nie ,czas pokaże bo to tylko sport.Toruń,Grudziądz ,Gdańsk itp już śpią a my bawimy sie dalej żuzlem nawet do pazdziernika :D :D :D . Bedzie dobrze ze Stala Rzeszów .Sezon dla nas się kręci 8) .z takimi emocjami to moze byc nawet 2 liga.
matylda91

Postprzez damian01 » 10 Wrz 2018, 05:24

Jeżeli wynik finału będzie zależał od szczęścia, to już możemy przygotowywać się na baraże :lol: Akurat w naszym przypadku połączenia szczęścia z Ostrowem to jak połączenie wody z ogniem. Tylko że to my zawsze jesteśmy tym rozpalonym ogniem, a woda co roku nas konkretnie gasi.
Awatar użytkownika
damian01

Poprzednia

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 18 gości