OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Tomasz Jędrzejak nie żyje !!!

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Tomasz Jędrzejak nie żyje !!!

Postprzez MPW » 14 Sie 2018, 10:06

MPW

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Re: Tomasz Jędrzejak nie żyje !!!

Postprzez cAmaro » 14 Sie 2018, 10:23

W zasadzie trudno cokolwiek powiedziec ... napisac. Prosze tylko abyscie nie pisali bzdur, abyscie uszanowali Tomka i jego rodzine.
ZKS Ostrovia 2015 - czyli jak ze święta zrobić pogrzeb
Awatar użytkownika
cAmaro

Postprzez kuranii » 14 Sie 2018, 10:24

Nie żyje najlepszy zawodnik w historii Ostrowskiego żużla , ja p..... Tomek coś ty narobił
kuranii

Postprzez Pavlo92 » 14 Sie 2018, 10:53

Aż się wierzyć nie chce do czego prowadzi ludzkie szczucie...Spoczywaj w pokoju Tomku...
Pavlo92

Miejscowość: Ostrów Wlkp

Postprzez primo » 15 Sie 2018, 11:36

Nie było mnie tu kilka ładnych lat , nie posiadam mediów społecznościowych więc napiszę kilka zdań tutaj.
Bardzo jest mi smutno , że tak skończyła się Twoja przygoda z żużlem i życiem. Zawsze Ci kibicowałem obojętnie w jakiej drużynie jeździłeś.Zawsze mi było wstyd za tych "krzykaczy z pod parkingu" , za ludzi którzy najpierw nabluzgają potem pomyślą a przeproszą jak jest już za późno.
Miałem okazję kilka razy się z Tobą spotkać, pogadać daleko Mi powiedzieć , że byłem Twoim kolegą czy przyjacielem pewnie takich znajomości miałeś setki. Ale zawsze byłeś równy gość, nie gwiazdorzyłeś byłeś stąd i za to Cię szanuję.
Mój syn nie pozwolił przełączyć kanału w tv gdy Ty jechałeś w zawodach. Nie będzie już : " Patrz Tata Ogór jedzie....." Dziękuję za pamiątki, które dostałem właśnie dla syna na Dzień Dziecka ( zdjęcia z autografem znajdzie swoje godne miejsce) dla niego byłeś Mistrzem Świata. Jakże się cieszył ,że będzie mógł się zobaczyć ze swoim idolem w parkingu przed meczem w niedzielę..... . Jakie to jest wspaniałe, ze możesz pokazać swojemu dziecku Zawodnika ze swojego miasta i zaszczepić w nim fascynacje dla sportu (żużla , piłki, ręcznej,tenisa). Emocje są ważne w sporcie ale ludzie na litość boską nie można bezkarnie bluzgać na "swojego" to jest tylko i aż sport.
Pamiętam jak dziś gdy święciłeś pierwszy Sukces wraz z Carlosem i Szczepanem zdobywając złoto w młodzieżówce na ostrowskim owalu, jaka to była przyjemność oglądać Ciebie na torze. Jak jeździło się na wyjazdy za swoimi gladiatorami...
Szkoda , że nie dane Mi było zobaczyć na żywo Twojego sukcesu i złota w 2012.
Dziś na mszy św. nie mogłem się skupić żal, smutek , łzy.....mam nadzieję że Bóg miłosierny przyjmie Cię do siebie.
Spoczywaj w pokoju Tomek.

P.S.
Co do odjechania meczu w niedziele stanowcze NIE!!!!. Kupię bilet i nie wchodzę na stadion!!! Zapalam znicz i modlitwa za ś.p. Tomka i co teraz najważniejsze - całą jego rodzinę!!!
primo

Miejscowość: Ostrów

Postprzez sloniu » 16 Sie 2018, 21:32

Tomek... Znaliśmy się słabo ale mimo wszystko się znaliśmy... Nie potrafię Ci wybaczyć tego co zrobiłeś. Zawsze pod koniec sezonu spotykaliśmy się u Ciebie w domu albo w tym cholernym warsztacie.... Ja jako można powiedzieć przedstawiciel kilkunastu twoich fanatyków dawałem Ci oponę na przyszły sezon i zyczylem połamania kół...Pamiętam jak w w latach bodajże 2006 2007 2008 spotykaliśmy się u naszego wspólnego kolegi w barze i gadaliśmy na temat żużla i innych pierdol... Nigdy nam nie odmowiles... Pamiętam jak rozmawialiśmy... My wtedy zafascynowani że nas odwiedziles porownowalismy Cię do Petera Karlsona. Sprowadziles nas wtedy na ziemię i powiedziałeś że PK to jest mistrz i lata świetlne Ci do niego... Wtedy już wiedzieliśmy że prędzej czy później będziesz mistrzem.... I się nie pomylilismy....Rok 2012 należał do Ciebie... Teraz idę do garażu patrzę na twoje zdjęcie z twoim podpisem i dedykacją dla mnie... Nawet nie wiesz co czuje.... Czuje się jakby mi ktoś wyrwał serce... Dla mnie żużel stracił sens... To już nie będzie to samo... Zawsze byłeś profesjonalistą pełną gębą. Gdy się Ciebie luźno zapytaliśmy Tomek piwko? Mówiłeś nie... Chłopaki może po sezonie.... Ale po sezonie oddawales się rodzinie bo byłeś normalny tak jak wszyscy... Nie jestem w stanie tego opisać słowami... Tomek od początku twojej kariery zawsze byłeś i będziesz w moim sercu... Nigdy o Tobie nie zapomnę... Bez ciebie speedway stracił dla mnie sens...Szerokiej drogi przyjacielu...
Tatarska Strzala[*]
Afro[*]
Ogór [*]
sloniu

Miejscowość: Aleksandria / Skalmierzyce

Postprzez how100 » 17 Sie 2018, 22:26

Witam , orientuje sie ktoś o której będzie odbywac się pogrzeb na cmentarzu ?
how100

Postprzez fifi » 23 Sie 2018, 14:57

Do tej pory ciężko w to uwierzyć...
fifi

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości