OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

30.06, godz. 15.00 - Charytatywne zawody w Ostrowie

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

30.06, godz. 15.00 - Charytatywne zawody w Ostrowie

Postprzez AKŻ_Speedway » 12 Cze 2018, 18:00

Dzięki pomocy TŻ Ostrovia już 30 czerwca spotkamy się na Stadionie Miejskim w Ostrowie, gdzie odbędzie się VI runda cyklu Kaczmarek Electric Speedway Cup 2018'. Te zawody będą zupełnie inne, niż wszystkie pozostałe. Tym razem pojedziemy mecz Drużyna Kazka vs Drużyna Pędzącego Wiatru.

Zapytacie zapewne skąd taka formuła? Otóż jedziemy dla naszego przyjaciela z toru - Dariusza "Kazka" Karwackiego, który zimą uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy i aktualnie walczy o powrót do pełnej sprawności. Dodajmy, że "Kazek" po 27 latach spełnił swoje największe marzenie i zdał egzamin na licencję "Ż".

Oprócz tego zbierać będziemy środki na leczenie Julki i Damiana - dwójki niepełnosprawnych dzieci naszego kolegi z toru Wojciecha Marciniaka.

Drużyny składać się będą z aż 12 zawodników (6 z grupy Gold i 6 z Silver). Łącznie odbędą się 24 wyścigi rundy zasadniczej oraz 6 biegów nominowanych, w których zawodnicy startować będą według zdobytych punktów. Dodajmy, że grupy Gold i Silver startować będą oddzielnie, ale zdobywać będą wspólnie punkty dla swoich drużyn.

Już teraz możemy zdradzić, że na zawodach pojawią się podprowadzające TŻ Ostrovia, a także odbędą się pokazy motocykli oraz sprzętu wojskowego. Zapraszamy wszystkich!

Więcej informacji na fb: https://web.facebook.com/events/196003637836731/
AKŻ_Speedway
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 Cze 2018, 17:55


Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości