OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Tż Ostrovia Ostrów Wlkp.vs KSM Krosno 22.04.2018

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Tż Ostrovia Ostrów Wlkp.vs KSM Krosno 22.04.2018

Postprzez kombinator1983 » 22 Kwi 2018, 17:34

1. Tak jak myślałem Krosno nie odbiło do 30
2. 69 pkt do zapłacenia :/
3. Dużo kibiców :)
4. Pozytywnie obcokrajowcy.
5. Polscy seniorzy mimo wielu punktów jakoś mnie nadal nie przekonują (Burza im wisiał na kole).
6. Juniorzy mega plus dla Studni... Nowacki jakiś usztywniony i sprzęt też słabawy.
kombinator1983

Postprzez brawurka » 22 Kwi 2018, 18:08

Szkoda Renata, bo niepotrzebny ten dzwon przy wygranym meczu. Szkoda zdrowia chłopaka a mam dla niego duZo sympatii.
Jeśli chodzi o juniorów to postępy robi jedynie Studnia, gdzieś zaginął ten impet z zeszłego roku Nowackiego, albo sprzetu brak. Polscy seniorzy wystraszyli się"bajeczki" o Baranie i poszliii. :D
Jak to dobrze że Krosno na inauguracje, bo w zyciu by tylu kibiców normalnie nie było.

Teraz żal, że Greg "z badaniami" :D :D :D nie podołał w pierwszym meczu, albo że my nie jedziemy z nimi drugiej kolejki.
brawurka

Postprzez Feniks Ovia » 23 Kwi 2018, 12:14

Mecz bez większych emocji, punktowo wszyscy fajnie lecz rywal dużego oporu nie stawił więc troszkę ciężko coś konkretnego powiedzieć oprócz tego co zostało już napisane.
Kolejny sprawdzian w Opolu, mam nadzieję że juniorzy z każdym meczem będą się rozkręcać :D
Gafurow jak mówił po meczu odczuwa lekki ból nadgarstka, oby nic poważnego.
No i nareszcie ruszyła zbiórka na oprawy, brawo panowie, zawsze chętnie się dorzucę.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Feniks Ovia, lukaskmo oraz 25 gości