OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2018

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2018

Postprzez kombinator1983 » 14 Lis 2017, 16:33

Wojdyło narazie jest na stopie wojennej z trenerem i mr.Nawrocky. Na internetach pisał, że nie jest zawodnikiem Stali.
kombinator1983

Postprzez karol656 » 14 Lis 2017, 19:30

Do końca miałem nadzieję, że Bjarne jednak do nas nie trafi, no ale trudno. Wolałbym jakiegoś młodego zawodnika niż emeryta, który z roku na rok jeździ co raz słabiej, a zarabia wyrobionym nazwiskiem
karol656

Postprzez Discovery » 14 Lis 2017, 20:19

Wole oglądać tego Pedersena ,który poniżej pewnego poziomu nie zejdzie ,niż wiecznie szukających ustawień Dolnego czy Sucheckiego.Transfer idealny jak na drugą lige.Szkoda że nie mamy chociażby jednego dobrego polskiego seniora .
Discovery

Postprzez kombinator1983 » 14 Lis 2017, 22:23

Unia 2 Kolejarz Rawicz szykuje sie nizla 2 liga. :D
Smyk, Kubera i Kurtz będą tam trenować.
kombinator1983

Postprzez zabka » 14 Lis 2017, 22:42

Unia Kolejarz Rawicz
1. Baliński
2. Skórnicki
3. R. Worral
4. S. Worral
5. Kurtz
6. Smektała
7. Kubera

no może być ciekawie

Wczorajsze show w Rzeszowie, przebiło te ich transfery.
zabka

Postprzez jacha14 » 14 Lis 2017, 23:22

Druga liga w 2018 to jakas masakra. Mega sie szykuje. Tylko ciekawe co w Krosnie tam nic o skladzie
jacha14

Postprzez Feniks Ovia » 15 Lis 2017, 00:17

Baku napisał(a):Danielo i Feniks z gory napisze, ze nie mam zamiaru Was obrazić ani toczyć z Wami żadnych forumowych wojenek. Jednak Wasze podejście do tematu Tomka , oraz pisanie ze tylko kasa,kasa i kasa się liczy, oraz ze osoba nie ma żadnych zobowiązań wobec rodzimego miasta. Najzwyczajniej zalatuje mi bucem zapatrzonym na czubek własnego nosa . Wyobrazcie sobie , ze są na tym świecie ludzie i zapewniam Was ze macie ich obok siebie , dla których w życiu są wyższe wartości niż tylko pieniądze, niestety wiele osób o tym zapomina .

Uwierz mi bądź nie, dla mnie pieniądze nie są najważniejsze, cenie sobie bardziej inne wartości. Wspominałem o tym już nie raz czy tu na forum czy na innych SyFach itd. Napisałem tylko jak to wygląda w dzisiejszych czasach, wystarczy się rozejrzeć dookoła, większość pójdzie tam gdzie może więcej zarobić. Bez różnicy czy to będzie sportowiec czy zwykły ,, Kowalski ''
Wydaje mi się, że gdyby liczyły się sentymenty to kluby jeździłyby czy grały wychowankami. Wojenek toczyć również nie zamierzam, obrażać się nie obrażam, po prostu wyrażam swoje zdanie.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez kombinator1983 » 15 Lis 2017, 00:45

Już mi przeszło z Ogórem.
W sumie zamiast rezerwowych obco można było zawalczyć o Szombierskiego.
kombinator1983

Postprzez Daniello » 15 Lis 2017, 04:00

Mario Ost napisał(a):Daniello twierdzisz w swym poście,że niby Jędrzejak Tomasz nie ma wobec nas kibiców, miasta Ostrowa i klubu(który my też tworzymy) żadnych zobowiązań.To ja się Ciebie spytam wprost.Za czyje pieniądze chłopak został wyszkolony?Rodziców?,wrocławskie?,częstochowskie? a może rzeszowskie?Nie wiem ile Ty masz lat,ale ja pamiętam jak trener Ząbik i Grabowski biegali za pieniędzmi na szkółkę,czy chociażby wysyłali chłopaków na trybuny by wrzucić coś do puszki.

Jakby ktoś pytał, to też wrzucałem, ale...
Jakiej matematyki chcesz teraz zastosować, by obliczyć czy to ponad dwadzieścia lat temu wrzucaliśmy do puszek, zostało (albo nie zostało) już dawno spłacone przez Jędrzejaka i resztę? Przecież takie przeliczenia to absurd, bo Ogór z łatwością może oznajmić, że tamte pieniądze spłacił, dajmy na to awansem do pierwszej ligi dwadzieścia lat temu i co wtedy?

Baku napisał(a):Danielo i Feniks z gory napisze, ze nie mam zamiaru Was obrazić ani toczyć z Wami żadnych forumowych wojenek. Jednak Wasze podejście do tematu Tomka , oraz pisanie ze tylko kasa,kasa i kasa się liczy, oraz ze osoba nie ma żadnych zobowiązań wobec rodzimego miasta. Najzwyczajniej zalatuje mi bucem zapatrzonym na czubek własnego nosa.

Chyba coś Ci się pomyliło, bo na buca zapatrzonego w ów czubek własnego nosa wychodzi właśnie ten, który bezczelnie twierdzi, że Ogór jest własnością Ostrowa, czy też (tu już w ogóle nie wiadomo jakim cudem) Ostrovii, ma jeździć tutaj, bo tak chce roszczeniowy kibic ostrowski i basta. To jest dopiero chore podejście.

marselus1976 napisał(a):To tylko potwierdza jakim ten gość jest h...

Bzdura. Jeżeli powyższa historia jest prawdziwa, to świadczy ona tylko i wyłącznie o tym, że Rzeszów przedstawił propozycję z gatunku nie do odrzucenia.
Całe życie na stadionie.
Daniello

Miejscowość: "Ostrów, Ostrów is where I from..."

Postprzez kombinator1983 » 15 Lis 2017, 07:42

Pomyś co ty byś zrobil na jego miejscu ?
Co byś wybrał klub w którym się wychowałeś i dodatkowo koło domu, za mniejsze pieniadze.
Małlo mu kasy ? Bo o jakiej kolwiek ambicji sportowej to tu nie ma mowy. No chyba, że dostał 100 czy 200 tysi wiecej za podpis.
kombinator1983

Postprzez Pyra » 15 Lis 2017, 08:36

Bzdura. Jeżeli powyższa historia jest prawdziwa, to świadczy ona tylko i wyłącznie o tym, że Rzeszów przedstawił propozycję z gatunku nie do odrzucenia.

Swego czasu podobny kontrakt [życia] podpisał w Tarnowie. Generalnie jednak chodzi o zachowanie typu - "OK, pasuje mi" - po czym nasi porzucają pewne rozmowy, by za kilka kolejnych godzin dowiedzieć się, że Ogór zmienia zdanie i podpisze ale w Rzeszowie. To jest ciężkie, a nie to, że przyjął lepszą finansowo ofertę, bo z propozycją tych z gatunku "nie do odrzucenia" masz rację. Jeśli ktoś podbija stawkę za punkt x2 to wygląda to tak jak wygląda. Mając 38 lat na karku i widmo zbliżającego się końca kariery... Generalnie w przeciągu sezonu to da +/- różnicę o której pisze kombinator - zakładając, że te 180 punktów wykręci z palcem w dupie przez zasadniczą i PO. Z finansowego punktu widzenia dla mnie w pełni zrozumiała decyzja, mógł jednak z pewnymi deklaracjami się wstrzymać...
Awatar użytkownika
Pyra

Postprzez Feniks Ovia » 15 Lis 2017, 12:56

kombinator1983 napisał(a):Małlo mu kasy ? Bo o jakiej kolwiek ambicji sportowej to tu nie ma mowy. No chyba, że dostał 100 czy 200 tysi wiecej za podpis.

Pamiętaj apetyt rośnie w miarę jedzenia, o 5 zł raczej nie poszło.

Poza tym nie siedzę w środowisku na tyle żeby znać konkrety i nie wiem jak było, wszyscy wiedzą że były prowadzone rozmowy ale nie doczytałem ani nie usłyszałem nigdzie ( od źródła, pismaków nie liczę ) że już był dogadany jak to piszę Pyra. Jeśli tak było to zmienia postać rzeczy i faktycznie zachował się nie elegancko delikatnie mówiąc. Sadziłem że po prostu wybrał lepszą ofertę bez żadnego danego wcześniej słowa.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez kombinator1983 » 15 Lis 2017, 13:06

Może prezes kiedyś odpowie na to pytanie.
Napewno trzeba wprowadzić zakaz treningów. (dogadujac sparingi uzgodnić brak startów gości, żeby nie było ze np. na sparingu z Wroclawiem pojawi się ten ogórek).
Brak zaproszeń na turnieje!
kombinator1983

Postprzez damian01 » 15 Lis 2017, 13:54

Jeżeli uzgodnił z Nami wszystko a pozniej poszedł do Rzeszowa to niech jezdzi na treningi do Rzeszowa. Proste i logiczne.
Awatar użytkownika
damian01

Postprzez Baku » 15 Lis 2017, 17:50

W całym tym „ Tomkowym „ zgiełku zapomnieliśmy o najważniejszym. Myśle , ze Prezesowi , zarządowi , sponsorom i Stachowi należą się słowa wdzięczności bo mimo wszystko stanęli na wysokości zadania i załatwili bardzo fajna ekipę , trzymam jeszcze kciuki za juniorów. Nic na to nie poradzimy ani zarząd , ze pojawił się „ Dyzma „ i ze wychowanek prawdopodobnie wykręcił numer. Druga sprawa jest taka, ze dodatkowo pojawił się Rawicz , który może namieszać, jak będzie miał ochotę i sobie wstawiać pakę z e-ligi na wybrane mecze. Sezon zapowiada się dziwny i ciekawy.
Baku

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości