OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Żale, pochwały, uwagi i propozycje do zarządu

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Żale, pochwały, uwagi i propozycje do zarządu

Postprzez ricki » 07 Maj 2019, 14:35

Słabo szukasz w budynku trybuny głównej jest sklepik klubowy z gadżetami
ricki

Miejscowość: OSW

Postprzez jacha14 » 07 Maj 2019, 21:05

SteveMajster napisał(a):Na trybunie głównej albo w jej wejściu brakuje sklepiku z gadżetami klubowymi. Dwukrotnie chciałem sobie zakupić szalik czy t-shirt, ale oczywiście żadnego stoiska nie było w tym miejscu. Przydałby się oficjalny sklep online. Nie wiem czemu tak słabo stoi sprawa z marketingiem klubowym.

Słaby marketing :D? To idz sobie zobacz sklep klubowy w galerii
jacha14

Postprzez SteveMajster » 08 Maj 2019, 11:14

ricki napisał(a):Słabo szukasz w budynku trybuny głównej jest sklepik klubowy z gadżetami

Mówisz o pomieszczeniu biura na dole? Tam niestety nie było nic, żadnej informacji, że można coś tam zakupić, brak wystawy, tylko pamiątki klubowe widniały w witrynie.
jacha14 napisał(a):
SteveMajster napisał(a):Na trybunie głównej albo w jej wejściu brakuje sklepiku z gadżetami klubowymi. Dwukrotnie chciałem sobie zakupić szalik czy t-shirt, ale oczywiście żadnego stoiska nie było w tym miejscu. Przydałby się oficjalny sklep online. Nie wiem czemu tak słabo stoi sprawa z marketingiem klubowym.

Słaby marketing :D? To idz sobie zobacz sklep klubowy w galerii

W galerii byłem, akurat remontowali pomieszczenie sklepiku, wcześniej było stoisko na wprost Tesco i wtedy faktycznie można było coś zakupić.
SteveMajster

Postprzez Speedway » 29 Maj 2019, 18:22

Mam nadzieje że klub dla Nicolaia na nastepne spotkanie przygotuje koszulke z poprawną pisownią nazwiska czyli KLINDT a nie KLIND

https://www.youtube.com/watch?v=6wXdbrmg-lk 2:45
Awatar użytkownika
Speedway

Postprzez LordFarquaad » 02 Lip 2019, 18:08

Nawiązując do postów odnośnie dopingu w sektorze na wyjściu z drugiego łuku, może warto byłoby, aby klub promował właśnie to miejsce jako miejsce do żywiołowego dopingu. Że jeżeli tam idziesz to jesteś świadom, że kibice tam mogą być głośni, że może być utrudniona widoczność bo może być doping na stojąco itd. Jakaś mapka na stronie, informacje w programie i na pewno fama pójdzie w Ostrów.
Kojarzę, że na Lechu Poznań jest informacja, że Kocioł jest dla żywiołowo kibicujących i to zdaje egzamin.
LordFarquaad

Postprzez mefiu » 07 Lip 2019, 20:14

LordFarquaad za chwilę chyba wróci doping na tej nowej trybunie którą otworzą ;) ogólnie najważniejsze że jest pozytywne nastawienie do dopingu na stadionie ;)
mefiu

Miejscowość: odolanów

Poprzednia

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 4 gości