OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Żale, pochwały, uwagi i propozycje do zarządu

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Żale, pochwały, uwagi i propozycje do zarządu

Postprzez ricki » 07 Maj 2019, 14:35

Słabo szukasz w budynku trybuny głównej jest sklepik klubowy z gadżetami
ricki

Miejscowość: OSW

Postprzez jacha14 » 07 Maj 2019, 21:05

SteveMajster napisał(a):Na trybunie głównej albo w jej wejściu brakuje sklepiku z gadżetami klubowymi. Dwukrotnie chciałem sobie zakupić szalik czy t-shirt, ale oczywiście żadnego stoiska nie było w tym miejscu. Przydałby się oficjalny sklep online. Nie wiem czemu tak słabo stoi sprawa z marketingiem klubowym.

Słaby marketing :D? To idz sobie zobacz sklep klubowy w galerii
jacha14

Postprzez SteveMajster » 08 Maj 2019, 11:14

ricki napisał(a):Słabo szukasz w budynku trybuny głównej jest sklepik klubowy z gadżetami

Mówisz o pomieszczeniu biura na dole? Tam niestety nie było nic, żadnej informacji, że można coś tam zakupić, brak wystawy, tylko pamiątki klubowe widniały w witrynie.
jacha14 napisał(a):
SteveMajster napisał(a):Na trybunie głównej albo w jej wejściu brakuje sklepiku z gadżetami klubowymi. Dwukrotnie chciałem sobie zakupić szalik czy t-shirt, ale oczywiście żadnego stoiska nie było w tym miejscu. Przydałby się oficjalny sklep online. Nie wiem czemu tak słabo stoi sprawa z marketingiem klubowym.

Słaby marketing :D? To idz sobie zobacz sklep klubowy w galerii

W galerii byłem, akurat remontowali pomieszczenie sklepiku, wcześniej było stoisko na wprost Tesco i wtedy faktycznie można było coś zakupić.
SteveMajster

Poprzednia

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości