OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Modernizacja stadionu

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Modernizacja stadionu

Postprzez marselus1976 » 22 Mar 2019, 17:28

Mpże źle widzę, ale naliczyłem 11 rzędów...
Winter is Coming...
marselus1976

Postprzez Marcin_km » 22 Mar 2019, 17:28

Jeszcze fajniej będzie jeśli te 12 rzędów będzie na całym łuku.
Marcin_km

Miejscowość: Ostrów Wlkp.

Postprzez mefiu » 22 Mar 2019, 18:46

marselus1976 napisał(a):Mpże źle widzę, ale naliczyłem 11 rzędów...

Licz dobrze ;) zobacz jak są krzesełka montowane na innych trybunach to wyjdzie 12 rzędów ;)
mefiu

Miejscowość: odolanów

Postprzez Speedway » 22 Mar 2019, 19:33

montaż bedzie nie od pierwszego rzedu wiec rzedów bedzie wszedzie tyle samo czyli 10
Awatar użytkownika
Speedway

Postprzez mefiu » 22 Mar 2019, 20:02

Speedway to od którego rzędu ? od 3 ? bo z tego co widać na pierwszym łuku to na murku na samej górze już są montowane ;) nie będę się sprzeczał bo nie wiem jak będzie ale jak ma być 10 to raczej coś nie tak ...
mefiu

Postprzez Speedway » 22 Mar 2019, 20:50

to już tradycja aby przy kazdym etapie modernizacji było "cos nie tak" :wink: z tego co mówili mi pracownicy to nie mogą zmienić narzuconego projektu od tak i ma byc 10 rzedów chyba ze ktoś coś zmnieł... :roll: co by nie zrobili to na pewno coś bedzie nie tak wiec dla mnie cała ta modernizacja jak widze krzesełka jedno rzedowe i przerwa poczym jest kolejny rzad to rece opadaja nikt tak nie ma tylko my :|
Awatar użytkownika
Speedway

Postprzez Feniks Ovia » 22 Mar 2019, 21:33

Jeśli będzie to tak robione jak na wyremontowanych już sektorach to wychodzi 12 rzędów. Zastanawia mnie tylko co ich przystopowało i dlaczego nie jadą dalej w stronę sektora gości, wie ktoś może coś ?
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez zabka » 22 Mar 2019, 21:41

Przecież jadą dalej, jak widać na zdjęciu jest już podstawa pod klocki na kolejnych sektorach.
zabka

Postprzez Feniks Ovia » 22 Mar 2019, 22:06

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie szli od razu z tymi elementami w stronę .. klatki '' tylko ułożyli ten sektor i teraz czekają na następne elementy czy jak ? Tak pytam z ciekawości.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez mefiu » 23 Mar 2019, 09:16

Trybuny tragedia..... to co jest na pierwszym łuku to jakaś kpina.... siedzieć można od 4 rzędu w górę a poniżej się nie da.... w jednym miejscu głośniki zasłaniają bo są wyżej niż kiedyś było albo słupy od światła z tym skrzynkami zamiast obróconymi do toru lub trybun to są z boku żeby bardziej zasłonić tor... Druga sprawa jak się usiądzie nisko i zapodają muzykę to na prawdę nie da się wysiedzieć..... Ogólnie dziś na zawodach chciałem w kilku miejscach sprawdzić czemu ludzie nie siedzą na trzech ostatnich rzędach ... i teraz niestety wiem... i nie żebym się czepiał ale jak się coś robi to się trochę powinno myśleć a ale co tam najważniejsi przecież siedzą na ,,Głównej" i będą się szczycić że robią stadion.... ale jak tak dalej będzie to w zasadzie prawie 30% siedzisk jest tylko po to żeby było... Mecz z Gnieznem będzie na pewno przy pełnych trybunach ale współczuje tym co przyjdą na ostatnią chwile i będą musieli siedzieć w dolnych rzędach....
mefiu

Postprzez Ram » 23 Mar 2019, 23:37

Image

Image

Image

Image
Ram

Postprzez Mario Ost » 24 Mar 2019, 00:09

Nie lubię narzekać, ale ten remont to jedna wielka porażka. Mefiu ma rację, z dolnych rzędów widać bandy, ewentualnie kaski zawodników.Skrzynki na słupach w pierwszym wirażu zasłaniają, albo start, albo pierwszy łuk itd.Ciekawe gdzie zrobią miejsca dla kibiców na wózkach inwalidzkich.Na dzień dzisiejszy są zmuszeni oglądać zawody tam gdzie zostały jeszcze stare trybuny.
Mario Ost

Postprzez zabka » 24 Mar 2019, 08:21

mefiu napisał(a):Trybuny tragedia..... to co jest na pierwszym łuku to jakaś kpina.... siedzieć można od 4 rzędu w górę a poniżej się nie da.... w jednym miejscu głośniki zasłaniają bo są wyżej niż kiedyś było albo słupy od światła z tym skrzynkami zamiast obróconymi do toru lub trybun to są z boku żeby bardziej zasłonić tor... Druga sprawa jak się usiądzie nisko i zapodają muzykę to na prawdę nie da się wysiedzieć..... Ogólnie dziś na zawodach chciałem w kilku miejscach sprawdzić czemu ludzie nie siedzą na trzech ostatnich rzędach ... i teraz niestety wiem... i nie żebym się czepiał ale jak się coś robi to się trochę powinno myśleć a ale co tam najważniejsi przecież siedzą na ,,Głównej" i będą się szczycić że robią stadion.... ale jak tak dalej będzie to w zasadzie prawie 30% siedzisk jest tylko po to żeby było... Mecz z Gnieznem będzie na pewno przy pełnych trybunach ale współczuje tym co przyjdą na ostatnią chwile i będą musieli siedzieć w dolnych rzędach....

Za to na na nowej trybunie są tylko dwa głośniki oddalone w stronę trybuny gości. Jak usiądziesz przy trybunie głównej to nic nie słychać. Tragedia.
zabka

Postprzez mefiu » 24 Mar 2019, 11:34

Dlatego przy remoncie pewne rzeczy powinny być zrobione z głową ....
mefiu

Postprzez MAX111 » 28 Mar 2019, 19:18

W innych Gorzowach czy Łodziach całe nowe stadiony budują od zera w 5 minut, a w Ostrowie ciężko było usypać trochę wyższą górkę i podnieść trybunę o 3-4 rzędy ??? no qrfa ja pier....
Największy paradoks to mieć sraczke często i rzadko...
hattrick.org
Awatar użytkownika
MAX111

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości