OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Modernizacja stadionu

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Modernizacja stadionu

Postprzez Pyra » 02 Sty 2018, 14:49

W projekcie budżetu na 2018 była kwota 2,86 miliona. Ile faktycznie klepnęli - nie wiem. Co i kiedy za to zrobią - tego tymbardziej nie wiem, pytanie czy ogóle ktoś wie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pyra

Postprzez mr menti » 03 Sty 2018, 21:53

I to mnie martwi najbardziej ta cisza.........
Jak wiadomo nasze władze lubią obiecywać , coś zaczynać a potem wychodzi kicha !!!!
Jak wygląda osławiony parking buforowy koło stadionu ???
Anioł z Arternatyw 4 powiedział by że jak gówno w lesie !!!
I miał by rację - totalny niewypał parking zrobiony na połowie przeztrzeni a reszta to błoto i syf !!!
Stadion też zaczyna wyglądać jak by byl robiony przez dzieci.
Każdy kawałek to inne klocki. Jak to wygląda już powtarzać nie muszę , mam jednak nadzieję że to nie koniec remontu !!!!
mr menti

Miejscowość: Ostrów Wlkp

Postprzez Feniks Ovia » 04 Sty 2018, 00:45

Skończyli w ogóle ten ,, pierwszy '' sektor ? Do listopada był czas, tylko ja nie doczytałem czy nie było żadnej oficjalnej informacji ?
W tym roku jak szło wyczytać zaoszczędzono prawie pół miliona na przetargu, więc może dołożą to w przyszłym roku no chyba że już się rozeszło. Poza tym jeśli się nie mylę to w tym roku wybory będą więc z pewnością będą i obiecanki.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Postprzez mr menti » 04 Sty 2018, 17:46

Właśnie doczytałem że zamiast prawie 3 mln na remont w tym roku będzie coś około 1 mln - żart to małe słowo na to co wyprawia z nami ostrowska władza !
Co oni chcą zrobić za te drobne ????
Dla porównania na remont budynku UM ponad 3 mln - hmm !!! można ???
mr menti

Postprzez jacha14 » 04 Sty 2018, 18:23

Czym wy sie podniecacie? Ja juz mam to od dawna głeboko w dupie. Zawsze bedzie bagno i tyle. Za duzo jest klubów sportowych i nic sie nie zmieni. Co wyprawiaja z halą. Wkoncu je*nie wszystko i ani kosza ani zuzla nie bedzie. Smieje sie z nas cala Polska ale i beznadziejna KLimek i jeszcze gorszy Urbaniak sa mocni tylko w gębie. Bez pozdrowień. Jestem tylko ciekawy czy TŻ przetrwa kolejny rok w 2 lidze za rok oby... bo narazie jest pieknie... wygladaja najlepiej obok KM-u i ŻKS-u
TYLKO KKS '2015' OSTROVIA OSTRÓW.
jacha14

Postprzez Feniks Ovia » 04 Sty 2018, 21:53

mr menti napisał(a):Właśnie doczytałem że zamiast prawie 3 mln na remont w tym roku będzie coś około 1 mln - żart to małe słowo na to co wyprawia z nami ostrowska władza !

Już zaczynają kombinować ? no bez jaj !
Czy my kiedyś trafimy na porządnego prezydenta ? :roll:
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Postprzez mr menti » 05 Sty 2018, 10:13

Dziś dostałem się na stronie UM do budżetu.
Na remont stadionu przeznaczono 1,56 mln czyli 50% tego co było obiecane - w takim czasie i przy tych środkach stadion jak dobrze pójdzie gotowy będzie za około 6-7 lat , a trzeba zaznaczyć że to tz. Lifting !
mr menti

Postprzez Feniks Ovia » 06 Sty 2018, 00:07

Może ktoś z kablówki podpytałby się dlaczego zmniejszono o połowę środki na remont stadionu ? Aż mnie ciekawi co wymyślą.
Hali jak nie było tak nie będzie, remont też zapowiada się że będzie kulał. Zlewka totalna :evil:
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Postprzez mefiu » 28 Sty 2018, 23:11

najgorszy stadion w 2 lidze ;) masakra jakaś .... każdy sektor inny... Co za miasto... co za obiekty sportowe... ;/
mefiu

Miejscowość: odolanów

Postprzez Mario Ost » 29 Sty 2018, 07:08

mefiu problemem w Ostrowie zapewne nie jest niska zamożność społeczeństwa czy brak kasy na infrastrukturę sportową.Problemem są władze i radni których Ostrowianie wybierają(od dekady tych samych) w wyborach samorządowych.W październiku czekają nas kolejne wybory i tylko one mogą zmienić podejście do sportu.Nie jestem zwolennikiem by sport zawodowy był finansowany przez miasto(Częstochowa,Rybnik,Leszno,Lublin itd.)ale w gestii miasta jest dbanie o infrastrukturę i promocję na zewnątrz.Obecne władze o tym zapominają i nie widzą problemu w braku hali,stadionu o wysokim standardzie.Ostrowscy radni PO na promocję miasta obcięli kasę do minimum bo Kornaszewski stwierdził że to promocja prezydent Klimek.Bez komentarza...
Mario Ost

Postprzez Feniks Ovia » 09 Lut 2018, 01:52

mr menti napisał(a):Dziś dostałem się na stronie UM do budżetu.
Na remont stadionu przeznaczono 1,56 mln czyli 50% tego co było obiecane - w takim czasie i przy tych środkach stadion jak dobrze pójdzie gotowy będzie za około 6-7 lat , a trzeba zaznaczyć że to tz. Lifting !

Już wiadomo dlaczego między innymi uszczupliły się środki na remont stadionu. Jak można wyczytać w necie m.in.
http://ok24.tv/bandy-na-stadion-zakupione-za-206-tysiecy-zlotych/ znalazły się środki na zakup nowych band co oczywiście cieszy. Szkoda tylko ze ( jak mówili w radiu ) środki te zostały przesunięte z puli przeznaczonej na remont stadionu. Jeśli takich ,, przesunięć '' było więcej to mamy te 1,5 mln. zamiast obiecanych prawie 3.
Awatar użytkownika
Feniks Ovia

Postprzez jacha14 » 02 Kwi 2018, 21:31

Nie wiem czy ktos byl na nowej trybunie z Was , ale fatalnie wykonana - folia przykrecona razem z siodlami bardzo zle to wygladalo o jakis dziwnych przerwach nie wspominajac. Z dolnego rzedu nic nie bedzie kompletnie widac tylko bande. Nowa trybuna a kibli brak to jakas tragedia jest. Ktos Wie czy bula za nowa trubuna bedzie jakos zrobiona czy nadal bedzie ten asfald?
TYLKO KKS '2015' OSTROVIA OSTRÓW.
jacha14

Postprzez Ram » 05 Kwi 2018, 22:55

Wszystko na to wskazuje, że miasto nie będzie jednak budowało hali. Tak więc powinno, mimo oczywiście bardzo wielu potrzeb, porządnie zabrać się za remont stadionu. Przede wszystkim powinien zostać zweryfikowany projekt. Zamiast wydawać kasę na pierwszy rząd, z którego niewiele widać, raczej pomyśleć jak podwyższyć trybuny, najlepiej na prostej od Piłsudskiego. Przecież nie trzeba być fachowcem, ale właśnie praktykiem i obserwatorem, by wiedzieć jak powinny być zbudowane trybuny, szczególnie na stadionie żużlowym. Zresztą piłki też nikt nie ogląda z poziomu boiska i dodatkowo przez bandę.
Ram

Postprzez zabka » 06 Kwi 2018, 20:50

Póki co będą dwie hale, a stadion ruin arena.

Marzy mi się stadion z 15 rzędami siedzeń od strony Piłsudskiego, (na łukach wystarczy 10 rzędów) gdzie pierwszy rząd siedzeń jest podwyższony o metr. Bez zbędnego wjazdu od strony Piłsudskiego. W zupełności wystarczą dwa wjazdy na stadion: jedno przez park maszyn dla żużlowców i jedno obok trybuny głównej, dla innych służb (tam jest wystarczająco dużo miejsca zarówno dla karetek, jak i dla polewaczki czy traktorów. (ten wjazd od strony Piłsudskiego, zabiera kilkaset krzesełek o najlepszej oglądalności, zarówno żużla jak i piłki.
Na strefy buforowych oddzielające kibiców gości, należy również zamontować krzesełka (ławki były na całym stadionie i jakoś kibiców gości oddzielono. Przy imprezach międzynarodowych nie trzeba odgradzać kibiców gości, wówczas mamy kilkaset miejsc więcej.
Kolejną sprawą są bardzo szerokie przejścia między sektorami, powinny być znacznie węższe, co najmniej o jeden rząd krzesełek.
Myślę, że wtedy mamy pojemność ok 12 tys.
zabka

Postprzez Mario Ost » 06 Kwi 2018, 22:12

zabka masz w pełni rację,ale tego nie zrobią bo to zbyt duże koszty jak dla obecnej władzy.Jeśli nie wybierzemy odpowiednich władz miasta w najbliższych wyborach to będzie tak jak dotychczas.Od wielu lat ci sami z małymi zmianami.Mamy to forum i krótko przed wyborami należy zaagitować osoby które czują sport!W innym przypadku będą kolejne bezsensowne inwestycje w Ostrowie i nie chcę tu wymieniać bo wszyscy zainteresowani widzą kto,jak i co.
Mario Ost

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], koza oraz 12 gości