OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Różności :)

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Re: Różności :)

Postprzez Edi » 05 Sie 2019, 09:25

Zaczekajmy jak to wszystko się skończy. Czy będzie finał? Walasek ma podobną sytuację do Łoktajewa. Miał jeden silnik spasowany i się kolokwialnie popsuł. Łoktajew na początku źle nie jeździł. Nowackiego też proszę nie hejtowac.
Edi

Postprzez kombinator1983 » 05 Sie 2019, 09:38

No właśnie nie hejtowac, ktoś wygrywając ktoś musi być ostatni ;) to jest sport. Można gdzieś obejrzeć mecz z orłem ?
kombinator1983

Postprzez matylda91 » 05 Sie 2019, 10:11

Wszyscy piszą o Musielaku a ja wam powiem ze Kościelski zasługuje na nowy kontrakt w naszym zespole na przyszły sezon,warto mieć takiego młodego seniora na rezerwie który widać że chce walczyć.
matylda91

Postprzez kombinator1983 » 05 Sie 2019, 13:10

Tylko czy warto mu hamować rozwój, trzymając bo na ławce ? Spokojnie sobie pojeździć plz2
kombinator1983

Postprzez jacha14 » 05 Sie 2019, 16:12

Na przyszly rok
1.Gapiński
2.Masters/Loktajew
3.Walasek
4.Klindt
5.Musielak
6.Szostak
7.Nowacki
Rez.Grzelak

Mimo ze Nowacki jest slaby , a noz wypali za rok niech zostanie bo samymi takimi nieopierzonymi to troche slabo mimo ze Szostak kozak
jacha14

Postprzez Speedway » 05 Sie 2019, 19:16

Musielak zapewne bedzie za drogi ale może bracia JiA zrobia nam prezent i zasponsorują kontrakt np kosztem grega..no cóż trzeba powoli mysleć perspektywicznie. Powalczyłbym również o Lebiedievsa z Dauga
Awatar użytkownika
Speedway

Postprzez LordFarquaad » 05 Sie 2019, 20:07

Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, że pierwsze miejsce w przyszłym sezonie jest z góry zaklepane. Wiem, wiem, to sport i nie można być niczego pewnym, ale jednak pewne jest jedno - Torunia nie stać na więcej niż rok w 1 lidze. Ponadto nie sądzę by drugi rok w 1. lidze będzie dla nas rokiem gotowości do awansu. Dlatego przy budowie składu trzeba mieć na uwadze dwa wspomniane czynniki.

Stąd też myślę, że pozostawienie Nowackiego na przyszły rok nie jest złym pomysłem. Jeździ jak jeździ, ale jakiegoś juniora jednak musimy mieć. Ja bym mu dał szansę nie mając po prostu wielkich oczekiwań.

Co do Kościelskiego to popieram kombinatora. Szkoda po prostu chłopaka, żeby się kisił na rezerwie, lepiej żeby sobie pojeździł za rok w takim Krośnie, Poznaniu czy Opolu.

Musielak faktycznie może mieć ciekawsze oferty niż nasza, tak czy owak uważam, że trójka polskich seniorów to konieczność. Mieliśmy w tym sezonie furę szczęścia że kontuzję złapał tylko Gapa a widzieliśmy ile zespół bez niego traci.
LordFarquaad

Postprzez zabka » 05 Sie 2019, 20:11

Z tym pierwszym miejscem dla Torunia byłbym ostrożny, będzie Bydgoszcz i kto wie jaki skład zmontuje. W przyszłym roku pierwsza liga będzie mega mocna.
zabka

Postprzez Bejo93 » 05 Sie 2019, 22:25

Wiadomo kiedy będzie znany dokładny termin spotkania? Swoją drogą ciekawy jestem w jakiej ilości kibice się wybiorą do Gniezna. Powinna być konkretna mobilizacja.
Awatar użytkownika
Bejo93

Miejscowość: Latowice

Postprzez Mar44 » 06 Sie 2019, 13:32

Ja tak z innej beczki...
Wielkie brawa dla zarządu zawodników i osób które kształtują klub oraz niezawodnych sponsorów. Dla nas ten sezon to już w tej chwili sukces bo czytając przedsezonowe wróżby ekspertów na naszym miejscu w PO powinien znaleźć sie Orzeł lub Gdańsk. Jesteśmy wygrani obojętnie jak nam teraz pójdzie! Mamy drugie miejsce po rundzie zasadniczej to sukces! Stadion pięknieje a na trybunach nie zasiadają już jak kiedyś w większości mężczyźni ale całe rodziny z malutkimi dziećmi. To też sukces! Skoro już tak chwalę to przykuła moją uwagę telewizja klubowa, ze świetnymi materiałami, wywiadami i relacjami oraz osoba która fajnie prowadzi klubowego fb. Zawsze można być na bieżąco z gorącymi newsami. To też sukces! Nawet kibice z piknikowców zamieniają się w prawdziwych, zaangażowanych dopingujących fanów.

I pomijam już fakt które miejsce ostatecznie zajmiemy w tym sezonie- widać progres.. i na horyzoncie całkiem realnie coś więcej niż tylko Nice.

Przycukierkowałem ale było warto :D :D :D
Mar44

Postprzez dangi » 06 Sie 2019, 14:39

Mar44 napisał(a):Skoro już tak chwalę to przykuła moją uwagę telewizja klubowa, ze świetnymi materiałami, wywiadami i relacjami oraz osoba która fajnie prowadzi klubowego fb. Zawsze można być na bieżąco z gorącymi newsami.

Do "gorących newsów" lepszy byłby Twitter :)
Nie ma się co dziwić że jest tu tak krzywo, gdy kulawe prawo, prowadzi ślepa sprawiedliwość.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju!
dangi

Postprzez mr menti » 06 Sie 2019, 17:27

Tak to prawda co piszesz , klub prowadzony jest naprawdę z głową i tzw. zdroworozsądkowo i mam nadzieję że to się nie zmieni.
Przestrzegam jednak przed ambicjami na wyrost !
To nasz pierwszy sezon w Nice i już jakże udany , to tylko pokazuje że mamy zalążek klubu , który za dwa sezony może myśleć o czymś więcej niż 1 liga.
Jako kibic chciał bym aby nasi sprawili w tym sezonie jeszcze nie jedną niespodziankę , ale z drugiej strony wolał bym z tym poczekać aż klub , stadion byli na to przygotowani.
Byłem , widziałem i przeżyłem wszystkie awanse do najwyższej ligi naszych ostrowskich zespołów - co było dalej każdy wie ........
Ja chciał bym zobaczyć coś więcej niż tylko srogie łomoty i coraz to bardziej opustoszałe trybuny.
Mam wielką nadzieję że " do trzech razy sztuka " , czego sobie i wszystkim kibicom życzę " #OstroPoSwoje !!!
mr menti

Miejscowość: Ostrów Wlkp

Postprzez LordFarquaad » 06 Sie 2019, 17:36

Co rozumiecie przez myślenie o czymś więcej niż 1 liga? Sądzicie że będzie nas stać na eligę w ogóle kiedykolwiek?
Obawiam się, że Ostrów zawsze będzie polskim Daugavpils - liderowanie w 1 lidze to max.
LordFarquaad

Postprzez matylda91 » 06 Sie 2019, 17:56

Bejo93 napisał(a):Wiadomo kiedy będzie znany dokładny termin spotkania? Swoją drogą ciekawy jestem w jakiej ilości kibice się wybiorą do Gniezna. Powinna być konkretna mobilizacja.

Niedziela 14.30 TV POLSAT SPORT PGN-POS :D
matylda91

Postprzez Discovery » 06 Sie 2019, 18:04

Tak jasne.najlepiej nigdy nie awansować.przestańcie pyerdolić głupoty.W przypadku awansu klub ma plus 2 melony złociszy na start.Kolejna sprawa to bracia z Ociąża-prędzej w Ostrowie ściągneli by jakiegoś konkretnego zawodnika niż Lublin.Wiec jak będzie taka możliwość to trzeba walczyć bo taka sytuacja może prędko się nie powtórzyć
Discovery

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: feeder86, Google Adsense [Bot], Hefaystos, jacha14, primo oraz 13 gości