OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Opinia o trenerze

Forum żużlowe

Moderatorzy: Rico, lemmy, jakubinek

Postprzez kuba26 » 02 Paź 2005, 19:46

Hassel napisał(a):
kuba26 napisał(a):Nierozumiem niektórych z was,wkońcu zarówno w tym jaki w zeszłym roku trener wykonał plan przed którym postawił go zarzad.
A co do wyszkolenia młodziezy na 1 spotkaniu w komedzie powiedział ze potrzebuje na to ok 2 lat.
Dwa lata prawie minęły. Zadam Tobie pytanie, tylko proszę o szczerą odpowiedź. Jesteś zadowolony z naszych juniorów?

Jak narazie nie.
Ale z oceną pod tym względem poczekam do wiosny 2006.
kuba26

Miejscowość: Ostrów

Postprzez kucharz szwedzki » 02 Paź 2005, 20:21

!!--PiTeR--!! napisał(a):
kuba26 napisał(a):Nierozumiem niektórych z was,wkońcu zarówno w tym jaki w zeszłym roku trener wykonał plan przed którym postawił go zarzad.
A co do wyszkolenia młodziezy na 1 spotkaniu w komedzie powiedział ze potrzebuje na to ok 2 lat.

Ja powiem tak powiedział że za trzy lata awansuje więc zobaczymy co będzie za rok i jak się nie uda to będziemy mieli naprawde podstawy do krytyki :)
Tylko wtedy ta krytyka nic już nie da, podejrzewam, że wtedy odejdzie Intar i może nie być dysputy o pracy coacha, tylko publiczne "pranie brudów", a to już kiedyś przerabialiśmy...ja nie bluzgam na p.Grabowskiego, moja krytyka pracy trenera jest wybitnie subiektywna. Pozdro.
ŻetKaeS aż po życia kres
kucharz szwedzki

Miejscowość: DRUGA IRLANDIA

Postprzez Piter » 02 Paź 2005, 20:45

Hassel napisał(a):
!!--PiTeR--!! napisał(a):

Ja powiem tak powiedział że za trzy lata awansuje więc zobaczymy co będzie za rok i jak się nie uda to będziemy mieli naprawde podstawy do krytyki :)
Tylko wtedy ta krytyka nic już nie da, podejrzewam, że wtedy odejdzie Intar i może nie być dysputy o pracy coacha, tylko publiczne "pranie brudów", a to już kiedyś przerabialiśmy...ja nie bluzgam na p.Grabowskiego, moja krytyka pracy trenera jest wybitnie subiektywna. Pozdro.

A w sumie powiedzmy sobie prawde czy teraz da :?:
Tyle że my między sobą a gadamy a klub i trener co zrobi to już dużo od nas nie zależy.
Pozdro
Awatar użytkownika
Piter

Postprzez kucharz szwedzki » 02 Paź 2005, 21:05

Masz rację Piter, tylko moja odpowiedź była poniekąd odnośnikiem do Twojej wypowiedzi, z której wywnioskowałem, że nie można oceniać oceniać trenera ,bo nie minęły trzy lata. Od tego jest międzyinnymi to forum ,a zwłaszcza ten temat.
ŻetKaeS aż po życia kres
kucharz szwedzki

Miejscowość: DRUGA IRLANDIA

Postprzez Piter » 02 Paź 2005, 21:10

Hassel napisał(a):Masz rację Piter, tylko moja odpowiedź była poniekąd odnośnikiem do Twojej wypowiedzi, z której wywnioskowałem, że nie można oceniać oceniać trenera ,bo nie minęły trzy lata. Od tego jest międzyinnymi to forum ,a zwłaszcza ten temat.

Wiem wiem o co Ci chodzi :wink:
Zawsze rozmawiając na forum i wymieniając się zdaniami nasze życie staje się ciekawsze :D
Awatar użytkownika
Piter

Postprzez Fan zuzla » 04 Paź 2005, 17:28

Fan zuzla

Postprzez koza » 04 Paź 2005, 17:36

Fan zuzla napisał(a):http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news.php3?id=2005_10_04_13_11_26

Przecież J.Grabowski ma z nami jeszcze ważny kontrakt na rok :P
koza
nabijacz postów

Postprzez SZLAKA » 04 Paź 2005, 21:15

Niech nikt się nie łudzi, że pan Jan odmłodzi nam drużynę. :evil:
SZLAKA

Postprzez kuba26 » 04 Paź 2005, 21:20

SZLAKA napisał(a):Niech nikt się nie łudzi, że pan Jan odmłodzi nam drużynę. :evil:

Oczywiscie powinien to zrobić w 2 lata :evil:
Grabowski juz niejeden raz udowodnił ze potrafi szkolić młodzież.
kuba26

Postprzez SZLAKA » 04 Paź 2005, 21:43

Dwa lata mało co? Tylko, że to jest 2/3 okresu w którym miały być widoczne efekty jego pracy, no chyba że w czasie który mu pozostał nastąpi nagła eksplozja talentów. :wink: :evil:
SZLAKA

Postprzez lemmy » 04 Paź 2005, 22:02

kuba26 napisał(a):Grabowski juz niejeden raz udowodnił ze potrafi szkolić młodzież.

ale u nas nie wyszkolil...
i dlatego wszystkie jego poprzednie zaslugi na chwile obecna nie maja znaczenia
jest trenerem KM Ostrow i tu mial szkolic dobrych juniorow
a nie "trenerem z bogata kolekcja wyszlifowanych diamentow ale niestety nie w Ostrowie"
Gruby dziadek z Miszkolca.
Awatar użytkownika
lemmy
Moderator

Miejscowość: najstarsze miasto w Polsce

Postprzez michalw » 05 Paź 2005, 01:13

a jednak bardzo duzo zalezy o podejscia samych juniorow......na sile to z nikogo sie mistrza swiata nie zrobi :twisted: a co dopiero solidneego juniora :lol: :lol: :lol:
michalw

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Expander » 05 Paź 2005, 08:48

Zawzięli się na pana Janka i jeździć dobrze nie będą :twisted: . A ten uparty i w Ostrowie odbywają się nawet mistrzostwa Pomorza, żeby z nich zrobić Protasiewiczów i takich tam.
Tak bardziej na poważnie to wydaje mi się że te tzw. postępy, które co niektórzy obdarzeni sokolim wzrokiem widzą, wynikają z tego po prostu, że naszym orłom przychodzi się potykać z coraz młodszymi rywalami. A i tak często oglądają plecy zawodników z 2-tygodniowym stażem "licencyjnym". A jakie są ich rzeczywiste mozliwości weryfikuje liga. Pan Jasio ma w Ostrowie "nazwisko" i w związku z powyższym można raz mówić, że wychowanie młodzieży to praca długofalowa a za chwilę, że przecież mówił, że w 3 lata a minęły 2 więc za rok będzie eksplozja :lol: . Każdy następny dzień pracy tego pana w klubie jest dla przyszłości speedwaya w Ostrowie dniem straconym... Do tego wniosku pewnie zarząd klubu też dojdzie...tym razem "z dnia na dzień" - pytanie tylko kiedy :?:
Expander

Postprzez mikas » 05 Paź 2005, 10:59

Tak czytam co tu wypisujecie i tak sie zastanawiam czy Wy nie macie przypadkiem jakiegos przerostu ambicji jeśli chodzi o Waszych juniorów. Ludzie oni maja dopiero po 18 lat i dopiero drugi rok startów za sobą. W tym wieku dobrymi juniorami sa naprawde tylko duże talenty. Przypomnijcie sobie jak w ich wieku w I lidze jeździli np. taki Miesiąc czy Stachyra. Przeciez do tegpo sezonu oni nic nie pokazywali. Wiekszość juniorów zaczyna zdobywa punkty gdy ma 19-20 lat i conajmniej dwa sezony startów za sobą. Zastanówcie sie czy Wy przypadkiem nie za dużo wymagacie od tych młodych chłopaków.
Współczuje Piaszczynskiemy czy Lewandowskiemu, jeśli będziecie wywierali na nich taką presje jak na Bruchaisera czy Liberskiego (a z tego co widac raczej będziecie wywierac na nich jeszcze większą presje bo przecież każdy Wam wmawia że to są wielkie talenty) to Ci chłopcy za jakiś czas moga sie spalić psychicznie i nie udzwignąc presji wyników jaką na nich wywieracie.
Zbastujcie troche bo wydaje mi się że zamiast patrzeć trzeźwo na rozwój młodych zawodników to wymagacie od nich (jak i od trenera) niewiadomo czego. Taki Hlib zdarza sie raz na 1000 adeptów szkółek, reszta musi dojśc do wyników swoją cięzką pracą i w rok czy dwa osiąganie niewiadomo jakich wyników nie jest możliwe.
Zachowujecie sie tak samo ja w przypadku porażki z Marmą.Co z tego ze Wasi działacze trąbili przed sezonem ze awans interesuje ich dopiero za rok bo jeszcze do niego nie są przygotowani i finansowo i organizacyjnie. Zamiast docenić że zawodnicy zrobili więcej niż sie po nich spodziewaliście to narzekacie,że nie ma awansu (mimo,że on nie był celem na ten sezon). Niestety duza częśc kibiców ma mentalnośc taka jak Ci debile co gwizdali na swoich zawodników rok temu pod parkiem maszyn po przegranej z Lublinem i jak Ci którzy wyzywali Ogóra po kilku nieudanych spotkaniach. Uświadomcie sobie że zawodnicy to też ludzie a nie tylko maszynki do robienia punktów.
Pozdrawiam i życze mniej roszczeniowej postawy względem swojej drużyny, bo jeszcze niedawno tak jak Lublin tułaliście sie po ogonach II ligi a teraz nie potraficie docenić wielkiej pracy którą wykonują ludzie zarządzający Waszym klubem.
mikas

Postprzez michalw » 05 Paź 2005, 12:15

mikas moze nie raz na 1000, troche czesciej :wink: , ale fakt-jest taki zawodnik to rzadkosc. z drugiej strony gdyby chociaz bylo widac jakies postepy np liberskiego czy kwiatkowskiego, a tu nic i np przyjezdza zengota lub pytel z zg swiezo po licencji i kładzie kazdemu z naszych i to na ostrowskim torze o pawlaszczyku nawet nie wspomne, bo ten juz calkiem niezle wymiata. cos tu jest nie tak..........
michalw

Miejscowość: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żużel

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: azhaq oraz 5 gości

Zobacz również
X

Zobacz również

Na podium w Chrzanowie
Na podium w Chrzanowie
24-wrz   2